Stamboom Seekles, vd Burgt, vd Ende, Janssen en Kwartiestaat van Petra van de Burgt » Andries Dircxsz

Persoonlijke gegevens Andries Dircxsz 

  • Een kind van Dirck
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 21 oktober 2020.

Gezin van Andries Dircxsz


Kind(eren):

  1. Joost Andries Dircxsz  ????-1616 


Notities over Andries Dircxsz

hij woonde van 1550 tot 1580 aan de Weijpoortse Vliet te Zoetermeer, geboren voor 1540. Hij wordt met "huys, erf ende neringe en met 5 mergen en 2 honts weylants" vermeld in de kohieren van de 10e penning van Zoetermeer in 1553, 1556 en 1561 (Archief Staten van Holland voor 1572 inv. nr. 853 f 7 vs. en f 8. inv. nr. 1173 f 15 en inv. nr. 1500 f 16.) en woont blijkens de morgenboeken van Zoetermeer van 1576 en 1580 bijna aan het noordelijke einde van de Leijens ((Arch. Hoogheemraadschap Rijnland inv. nr. 8504). Op de kaart van het Hoogheemradschap Rijnland door Floris Balthasar en zijn zoon Balthasar Florisz. van Berckenrode, van 1610-1615, staat dit huis afgebeeld, gelegen aan de (Weypoortse) Vliet.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Andries Dircxsz?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Andries Dircxsz

Dirck
????-

Andries Dircxsz
????-



Onbekend


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
P.J. van de Burgt, "Stamboom Seekles, vd Burgt, vd Ende, Janssen en Kwartiestaat van Petra van de Burgt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-seekles/I1427.php : benaderd 5 februari 2026), "Andries Dircxsz".