Stamboom Seekles, vd Burgt, vd Ende, Janssen en Kwartiestaat van Petra van de Burgt » Dirk Jacobsz van Haastrecht

Persoonlijke gegevens Dirk Jacobsz van Haastrecht 


Gezin van Dirk Jacobsz van Haastrecht


Kind(eren):

  1. Jacobus Dirksz van Haastert  ± 1500-1563 


Notities over Dirk Jacobsz van Haastrecht

Genoemd in de morgenboeken (Hoogheemraadschap) van Wassenaar

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dirk Jacobsz van Haastrecht?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Dirk Jacobsz van Haastrecht

Dirk Jacobsz van Haastrecht



Onbekend


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Haastrecht


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
P.J. van de Burgt, "Stamboom Seekles, vd Burgt, vd Ende, Janssen en Kwartiestaat van Petra van de Burgt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-seekles/I13580.php : benaderd 4 februari 2026), "Dirk Jacobsz van Haastrecht".