Stamboom Seebregts » Constatinus Petrus Augustinus "Augustinus" Zeebregts (1910-1987)

Persoonlijke gegevens Constatinus Petrus Augustinus "Augustinus" Zeebregts 

  • Roepnaam is Augustinus.
  • Hij is geboren op 8 juli 1910 in Hilvarenbeek (Hilvarenbeek) (Noord-Brabant).
    zie foto
  • Beroep: vanaf 4 juni 1935 Metselaar.Bron 1
  • Woonachtig vanaf 9 juli 1910: Wijk A, Paardenstraat 255, Hilvarenbeek (Hilvarenbeek) (Noord-Brabant).Bron 2
  • Hij is overleden op 8 april 1987 in Tilburg (Tilburg) (Noord-Brabant), hij was toen 76 jaar oud.
  • Een kind van Augustinus Zeebregts en Wilhelmina Prinsen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 25 januari 2022.

Gezin van Constatinus Petrus Augustinus "Augustinus" Zeebregts

Hij is getrouwd met Adriana Josepha Buijnsters.

Zij zijn getrouwd op 4 juni 1935 te Oisterwijk (Oisterwijk) (Noord-Brabant), hij was toen 24 jaar oud.Bron 1


Notities over Constatinus Petrus Augustinus "Augustinus" Zeebregts

Regionaal Archief Tilburg
Stamboom Frank Stootman (Geneanet)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Constatinus Petrus Augustinus "Augustinus" Zeebregts?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Constatinus Petrus Augustinus "Augustinus" Zeebregts

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Constatinus Petrus Augustinus Zeebregts

Constatinus Petrus Augustinus Zeebregts
1910-1987

1935

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Akte 13, Huwelijksregister 1935, Oisterwijk
  2. Akte 52, Geboorteregister 1910, Hilvarenbeek

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 juli 1910 lag tussen 5,2 °C en 18,4 °C en was gemiddeld 13,6 °C. Er was 6,2 uur zonneschijn (38%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 3 maart » In New York wordt de Rockefeller Foundation tot bevordering van de wetenschap opgericht.
    • 15 april » Charles Daniels scherpt in New York zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.02,8. Het oude record stond sinds 20 juli 1908 op naam van de Amerikaanse zwemmer.
    • 15 mei » Oprichting van de Duitse sportclub FC St. Pauli uit Hamburg.
    • 27 mei » Bij een experiment met duikboten zinkt de Franse Pluvoise na een aanvaring met een postboot.
    • 5 oktober » Portugal wordt een republiek na een coup tegen koning Emanuel II.
    • 16 december » Henri Coandă maakt de eerste vlucht in een vliegtuig met straalmotor.
  • De temperatuur op 4 juni 1935 lag tussen 6,1 °C en 19,2 °C en was gemiddeld 13,8 °C. Er was 11,3 mm neerslag gedurende 2,4 uur. Er was 4,4 uur zonneschijn (27%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
    • 28 januari » IJsland is het eerste land waar abortus gelegaliseerd wordt.
    • 3 maart » Willem Kloos ontvangt een eredoctoraat aan de Universiteit van Amsterdam.
    • 16 mei » In Emmen opent het Noorder Dierenpark, gelegen in het centrum, zijn deuren. Sinds 2016 ligt het even daarbuiten onder de naam Wildlands Adventure Zoo Emmen.
    • 3 oktober » Het Italiaanse leger van dictator Mussolini valt het keizerrijk van Haile Selassie, Abessinië, binnen.
    • 6 december » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Club Sportivo 2 de Mayo.
    • 15 december » Max Euwe wordt wereldkampioen schaken.
  • De temperatuur op 8 april 1987 lag tussen 5,5 °C en 14,2 °C en was gemiddeld 9,7 °C. Er was 6,5 mm neerslag gedurende 1,4 uur. Er was 3,9 uur zonneschijn (29%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1987: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,6 miljoen inwoners.
    • 17 april » De Philipsdam wordt gesloten. Daarmee zijn de Deltawerken voltooid.
    • 30 juni » De Europese Commissie publiceert haar groenboek over telecommunicatie.
    • 23 juli » De drie nog levende leden van de Beatles dagen platenmaatschappij EMI-Capitol voor de rechter wegens fraude met cd-royalty's.
    • 13 augustus » In Koblenz verbetert atleet Achmed de Kom zijn eigen vijf dagen oude Nederlands record op de 100 meter (10,44 seconden) met een tijd van 10,35 seconden.
    • 23 augustus » Tijdens zware overstromingen komen in Bangladesh honderden mensen om het leven.
    • 6 december » Schaatsster Ingrid Haringa verbetert in Calgary haar eigen Nederlands record op de 500 meter (40,92 seconden) met een tijd van 40,61 seconden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Zeebregts


De publicatie Stamboom Seebregts is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Seebregts, "Stamboom Seebregts", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-seebregts/I9921.php : benaderd 11 maart 2026), "Constatinus Petrus Augustinus "Augustinus" Zeebregts (1910-1987)".