Stamboom Seebregts » Maria Dudok (1895-1970)

Persoonlijke gegevens Maria Dudok 

  • Zij is geboren op 15 januari 1895 in Terheijden.
  • Zij is overleden op 19 april 1970 in Roosendaal (Roosendaal en Nispen) (Noord-Brabant), zij was toen 75 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 5 oktober 2021.

Gezin van Maria Dudok

Zij is getrouwd met Antonius Reniers.

Zij zijn getrouwd op 31 maart 1919 te Terheijden, zij was toen 24 jaar oud.


Kind(eren):



Notities over Maria Dudok

Stamboom Michel Britsom (Geneanet)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Dudok?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Dudok

Maria Dudok
1895-1970

1919

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 januari 1895 lag rond de 0,1 °C. De luchtdruk bedroeg 74 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 100%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1895: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 8 februari » Benoeming van Henricus van de Wetering tot hulpbisschop van Utrecht.
    • 24 maart » Bisschopswijding van Henricus van de Wetering, hulpbisschop van Utrecht, in de Sint Vituskerk te Hilversum.
    • 7 mei » Aleksandr Popov demonstreert radiotelegrafie voor leden van de Russische Sociëteit Natuurkunde en Chemie.
    • 25 mei » De republiek van Taiwan wordt gesticht, met Tang Ching-sung als president.
    • 10 november » Eerste voorstelling van de cinematograaf van de gebroeders Lumière in Brussel.
    • 28 december » De Gebroeders Lumière tonen voor het eerst films aan een betalend publiek.
  • De temperatuur op 31 maart 1919 lag tussen 0,3 °C en 8,2 °C en was gemiddeld 3,7 °C. Er was 1,4 mm neerslag. Er was 8,3 uur zonneschijn (65%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
    • 21 januari » Ierse Onafhankelijkheidsverklaring wordt aangenomen door het parlement van de Ierse Republiek.
    • 23 maart » Benito Mussolini richt de fascistische partij op.
    • 1 augustus » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub De Treffers uit Groesbeek.
    • 2 augustus » Eerste parachutesprong in de VS.
    • 7 oktober » De Nederlandse luchtvaartmaatschappij KLM wordt opgericht en is daarmee de oudst bestaande luchtvaartmaatschappij van de wereld.
    • 28 november » Oprichting van de Duitse hockey- en tennisclub Der Club an der Alster.
  • De temperatuur op 19 april 1970 lag tussen 4,3 °C en 13,4 °C en was gemiddeld 8,3 °C. Er was 4,4 uur zonneschijn (31%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1970: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,0 miljoen inwoners.
    • 2 maart » Oprichting van de Venezolaanse voetbalclub Portuguesa Fútbol Club.
    • 14 augustus » Opening van het Estadi Montilivi in de Spaanse stad Gerona.
    • 1 oktober » Mevrouw D. van der Heem-Wagemakers is de eerste vrouwelijke districtsbestuurder in het vakbondswezen.
    • 24 oktober » Salvador Allende wordt gekozen tot president van Chili.
    • 17 november » Luitenant William Calley moet terechtstaan voor de massamoord in My Lai.
    • 3 december » Na een gijzeling van 60 dagen door het Front de Libération du Québec, wordt het Britse handelscommissielid James Cross vrijgelaten.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Dudok

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Dudok.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Dudok.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Dudok (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Seebregts is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Seebregts, "Stamboom Seebregts", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-seebregts/I45429.php : benaderd 13 maart 2026), "Maria Dudok (1895-1970)".