Stamboom Seebregts » Johannes August Martinus Joseph "Jan" Brabers (1910-1976)

Persoonlijke gegevens Johannes August Martinus Joseph "Jan" Brabers 


Gezin van Johannes August Martinus Joseph "Jan" Brabers

Hij is getrouwd met Marie Louise Francoise Julia van Waesberghe.

Zij zijn getrouwd op 9 juni 1942 te Tilburg (Tilburg) (Noord-Brabant), hij was toen 32 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)


Notities over Johannes August Martinus Joseph "Jan" Brabers

West-Brabants Archief

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes August Martinus Joseph "Jan" Brabers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes August Martinus Joseph "Jan" Brabers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes August Martinus Joseph Brabers


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 maart 1910 lag tussen 1,9 °C en 9,7 °C en was gemiddeld 6,2 °C. Er was 3,0 uur zonneschijn (24%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 15 april » Charles Daniels scherpt in New York zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.02,8. Het oude record stond sinds 20 juli 1908 op naam van de Amerikaanse zwemmer.
    • 6 mei » George V wordt koning van Groot-Brittannië en Ierland na de dood van zijn vader Eduard VII.
    • 24 juni » Japan valt Korea binnen.
    • 19 september » In Amsterdam betogen 25.000 mensen voor algemeen kiesrecht.
    • 20 november » Francisco I. Madero begint de opstand tegen Porfirio Díaz: begin van de Mexicaanse Revolutie.
    • 16 december » Henri Coandă maakt de eerste vlucht in een vliegtuig met straalmotor.
  • De temperatuur op 9 juni 1942 lag tussen 4,6 °C en 15,9 °C en was gemiddeld 11,1 °C. Er was 8,4 uur zonneschijn (51%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1942: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,0 miljoen inwoners.
    • 2 januari » Manilla, de hoofdstad van de Filipijnen, wordt door Japan bezet.
    • 8 maart » De Nederlandse strijdkrachten geven zich over; Nederlands-Indië wordt door Japan bezet.
    • 20 maart » Oprichting van de Chileense voetbalclub Deportes Temuco.
    • 23 mei » De Duitsers verbieden de toegang tot het strand van Zandvoort.
    • 28 mei » Uit wraak voor de moord op Reinhard Heydrich vermoorden de nazi's in Tsjecho-Slowakije meer dan 1800 mensen.
    • 6 juli » Anne Frank en de rest van haar familie duiken onder op de zolder van haar vaders kantoor in Amsterdam.
  • De temperatuur op 8 december 1976 lag tussen 5,2 °C en 8,7 °C en was gemiddeld 7,0 °C. Er was 1,4 mm neerslag gedurende 1,0 uur. Er was 2,6 uur zonneschijn (33%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • In het jaar 1976: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,7 miljoen inwoners.
    • 4 februari » 22.000 mensen komen om bij een aardbeving in Guatemala en Honduras.
    • 29 maart » De laatste Britse militairen verlaten de Maldiven.
    • 12 mei » De Spaanse supertanker 'Urquiola' loopt bij La Coruña aan de grond en besmeurt ruim 100 kilometer strand met ruwe olie.
    • 13 mei » Ontslag van de Italiaan Angelo Felici als nuntius in Nederland en benoeming van de Ier John Gordon tot zijn opvolger.
    • 20 juni » Tsjecho-Slowakije wint in Belgrado het EK voetbal door titelverdediger West-Duitsland in de finale na strafschoppen (5-3) te verslaan.
    • 3 december » Patrick Hillery wordt de zesde president van Ierland.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1908 » David Lean, Brits filmregisseur († 1991)
  • 1910 » Magda Olivero, Italiaans sopraan († 2014)
  • 1911 » Jack Ruby, Amerikaans moordenaar van Lee Harvey Oswald († 1967)
  • 1912 » Jean Vilar, Frans filmacteur en regisseur († 1971)
  • 1914 » Daan Kagchelland, Nederlands zeilkampioen († 1998)
  • 1914 » Norman Borlaug, Amerikaans agronoom en Nobelprijswinnaar († 2009)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Brabers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Brabers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Brabers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Brabers (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Seebregts is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Seebregts, "Stamboom Seebregts", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-seebregts/I42663.php : benaderd 1 maart 2026), "Johannes August Martinus Joseph "Jan" Brabers (1910-1976)".