Stamboom Seebregts » Cornelia de Weert (1904-)

Persoonlijke gegevens Cornelia de Weert 

  • Zij is geboren in het jaar 1904 in Halsteren (Bergen op Zoom) (Noord-Brabant).
  • Een kind van Johannis de Weert en Geertruida Veraart
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 9 februari 2021.

Gezin van Cornelia de Weert

Zij is getrouwd met Albertus Lucia Ludovicus Delrue.

Zij zijn getrouwd op 2 oktober 1928 te Halsteren (Bergen op Zoom) (Noord-Brabant), zij was toen 24 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelia de Weert?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelia de Weert

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelia de Weert

Cornelia de Weert
1904-????

1928

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 oktober 1928 lag tussen 6,0 °C en 15,5 °C en was gemiddeld 10,5 °C. Er was 1,0 mm neerslag. Er was 2,2 uur zonneschijn (19%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
    • 30 januari » Tussen Nederland en de Verenigde Staten komt een draadloze telefoonverbinding tot stand.
    • 14 maart » Frank Borman, Amerikaans astronaut
    • 7 juni » Karel Dubois, een kanunnik uit Roeselare, sticht de KSA als onderdeel van de Katholieke Actie (KA) en vervanger van de AKVS.
    • 11 augustus » Marie Braun wint tijdens de Olympische Spelen van Amsterdam goud op de 100 meter rugslag. Ook ruiter Charles Pahud de Mortanges, de ruiterequipe en bokser Bep van Klaveren winnen goud.
    • 22 november » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub Be Quick '28 uit Zwolle.
    • 1 december » In Utrecht wordt het spoorwegmuseum geopend

Over de familienaam De Weert

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Weert.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Weert.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Weert (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Seebregts is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Seebregts, "Stamboom Seebregts", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-seebregts/I42586.php : benaderd 7 maart 2026), "Cornelia de Weert (1904-)".