Stamboom Seebregts » Dirkje van de Visser

Persoonlijke gegevens Dirkje van de Visser 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 31 maart 2020.

Gezin van Dirkje van de Visser

Zij had een relatie met Pieter van Ast.

De relatie startte


Kind(eren):

  1. Izaak van Ast  1857-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dirkje van de Visser?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Dirkje van de Visser

Dirkje van de Visser


Izaak van Ast
1857-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van de Visser


De publicatie Stamboom Seebregts is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Seebregts, "Stamboom Seebregts", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-seebregts/I3405.php : benaderd 29 januari 2026), "Dirkje van de Visser".