Stamboom Seebregts » Elisabeth van Es (1870-1951)

Persoonlijke gegevens Elisabeth van Es 

  • Zij is geboren in het jaar 1870 in Haarlem (Haarlem) (Noord-Holland).
  • Zij is overleden op 21 december 1951 in Haarlem (Haarlem) (Noord-Holland), zij was toen 81 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 31 augustus 2017.

Gezin van Elisabeth van Es

Zij is getrouwd met Cornelis Johannes Mol.

Zij zijn getrouwd op 24 november 1904 te Haarlem (Haarlem) (Noord-Holland), zij was toen 34 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):


Het echtpaar is op 19 januari 1915 gescheiden.


Notities over Elisabeth van Es

Stamboom Gerard Spapens (Geneanet)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth van Es?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabeth van Es

Elisabeth van Es
1870-1951

1904

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Akte 514, Huwelijksregister 1904, Haarlem

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 november 1904 lag tussen -1,0 °C en 1,2 °C en was gemiddeld 0,3 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
    • 17 februari » Première van de opera Madama Butterfly van Giacomo Puccini in het Teatro alla Scala in Milaan.
    • 12 april » De Franse gebroeders Dufaux beproeven met succes het prototype van de helikopter.
    • 18 april » In Parijs verschijnt het socialistische dagblad L'Humanité voor het eerst.
    • 1 mei » België en Frankrijk spelen beide de eerste voetbalinterland uit hun geschiedenis en spelen in Brussel met 3-3 gelijk.
    • 21 mei » Oprichting in Parijs van de Wereldvoetbalbond FIFA, de Fédération Internationale de Football Association. Oprichters zijn de Nederlander Carl Hirschman en de Fransman Robert Guérin. De Engelsen zien op dat moment nog niets in zo'n bond.
    • 15 juni » Het stoomschip de General Slocum vat vlam in de haven van New York. Meer dan 1000 personen, voornamelijk vrouwen en kinderen uit de wijk Little Germany, laten het leven.
  • De temperatuur op 21 december 1951 lag tussen 2,0 °C en 6,5 °C en was gemiddeld 4,6 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • Van 15 maart 1951 tot 2 september 1952 was er in Nederland het kabinet Drees I met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1951: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,2 miljoen inwoners.
    • 8 maart » Splitsing van het Apostolisch vicariaat van de Kleine Soenda-eilanden in Indonesië in de Apostolische Vicariaten Endeh, Larantuka en Ruteng.
    • 19 mei » Eerste vlucht van de fokker S.14 machtrainer.
    • 2 juni » Encycliek Evangelii Praecones van Paus Pius XII over het bevorderen van het katholieke missiewerk.
    • 20 juli » Een jonge moslim vermoordt in Jeruzalem koning Abdullah van Jordanië.
    • 10 september » Het Verenigd Koninkrijk begint een economische boycot van Iran.
    • 15 september » Encycliek Ingruentium Malorum van Paus Pius XII over het bidden van de rozenkrans.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Es

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Es.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Es.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Es (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Seebregts is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Seebregts, "Stamboom Seebregts", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-seebregts/I30665.php : benaderd 19 januari 2026), "Elisabeth van Es (1870-1951)".