1 januari » Einde van de Spaanse overheersing in Cuba.
9 april » Cercle Sportif Brugeois (Cercle Brugge) wordt opgericht binnen de muren van de school van de broeders Xaverianen.
27 april » William Middlebrook De uitvinding van de paperclip (eerste patentaanvraag voor paperclipmachine).
21 september » Oprichting van de Duitse voetbalclub SV Stuttgarter Kickers.
29 november » Oprichting van de Spaanse voetbalclub FC Barcelona.
16 december » Engelse immigranten richten de Italiaanse voetbalclub AC Milan op.
Trouwdag 27 juni 1928
De temperatuur op 27 juni 1928 lag tussen 10,7 °C en 14,9 °C en was gemiddeld 12,3 °C. Er was 3,1 mm neerslag. Er was 1,3 uur zonneschijn (8%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
19 februari » Canada verslaat Zwitserland met 13-0 in de finaleronde van het olympisch ijshockeytoernooi in St. Moritz, en prolongeert de olympische én de wereldtitel.
28 februari » Totstandkoming eerste radiotelefonische verbinding tussen Nederland en Nederlands-Indië via Radio Kootwijk
12 juni » Sanatorium Zonnestraal in Hilversum wordt geopend.
18 juni » Amelia Earhart vliegt als eerste vrouw over de Atlantische Oceaan, als passagier.
1 september » De president van Albanië kroont zichzelf tot koning onder de naam Zog.
22 november » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub Be Quick '28 uit Zwolle.
Dag van overlijden 9 juli 1953
De temperatuur op 9 juli 1953 lag tussen 11,5 °C en 18,7 °C en was gemiddeld 14,6 °C. Er was 1,3 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was 8,4 uur zonneschijn (51%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Hans Seebregts, "Stamboom Seebregts", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-seebregts/I27201.php : benaderd 23 januari 2026), "Lucia Petronella de Mol (1899-1953)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.