Stamboom Seebregts » Cornelis Mol (1896-????)

Persoonlijke gegevens Cornelis Mol 

  • Hij is geboren in het jaar 1896 in 's-Gravendeel (Hoeksche Waard) (Zuid-Holland).
  • Een kind van Hendrik Mol en Jacoba van Noordt
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 10 augustus 2019.

Gezin van Cornelis Mol

Hij is getrouwd met Saartje van Iperen.

Zij zijn getrouwd op 15 januari 1920 te 's-Gravendeel (Hoeksche Waard) (Zuid-Holland), hij was toen 24 jaar oud.Bron 1


Notities over Cornelis Mol

Stamboom Jan Schnitker (geneanet)
Stamboom Lucas van Heeren (Genealogie Online)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Mol?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelis Mol

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis Mol

Dirk Mol
1829-1901
Hilligje Bax
1823-????
Hendrik Mol
1855-????

Cornelis Mol
1896-????

1920

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Akte 9, Huwelijksregister 1920, 's-Gravendeel

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 januari 1920 lag tussen 0,7 °C en 6,3 °C en was gemiddeld 3,6 °C. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 1 februari » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub Quick Boys.
    • 4 februari » Duitsland ontruimt het Hultschiner landje
    • 14 maart » Harry Boye Karlsen, Noors voetballer († 1994)
    • 26 april » Canada verslaat Zweden met 12-1 in de finale van het olympische demonstratietoernooi ijshockey in Antwerpen, en wordt daarmee de eerste officiële wereldkampioen.
    • 20 augustus » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Deportivo Palestino.
    • 31 augustus » De eerste steen wordt gelegd voor een nieuwe cacao- en chocoladefabriek van Ringers in Alkmaar.

Over de familienaam Mol

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Mol.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Mol.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Mol (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Seebregts is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Seebregts, "Stamboom Seebregts", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-seebregts/I25618.php : benaderd 15 januari 2026), "Cornelis Mol (1896-????)".