Stamboom Seebregts » Gustave Joseph Marie Jurgens (1903-1979)

Persoonlijke gegevens Gustave Joseph Marie Jurgens 

  • Hij is geboren op 27 maart 1903 in Oss (Oss) (Noord-Brabant).
  • Beroep: Textielagent.
  • Hij is overleden op 3 juli 1979 in Tilburg (Tilburg) (Noord-Brabant), hij was toen 76 jaar oud.

Gezin van Gustave Joseph Marie Jurgens

Hij is getrouwd met Margaretha Maria Magdalena Antonia van Riel.

Zij zijn getrouwd op 9 november 1937 te Tilburg (Tilburg) (Noord-Brabant), hij was toen 34 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gustave Joseph Marie Jurgens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 maart 1903 lag tussen 7,6 °C en 18,8 °C en was gemiddeld 11,4 °C. Er was 1,5 uur zonneschijn (12%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
    • 14 januari » In Amsterdam breekt een spoorwegstaking uit.
    • 23 februari » Cuba verhuurt Guantanamo Bay "voor de eeuwigheid" aan de Verenigde Staten.
    • 20 april » De Rotterdamse rechtbank beëdigt Mr. A.E. van den Hoek-Kok als eerste vrouwelijke advocaat in Nederland.
    • 15 september » Drie schepen uit Arnemuiden vergaan tijdens stormweer, 10 vissers verdrinken.
    • 3 oktober » In Rotterdam worden de eerste twee droogdokken in gebruik genomen.
    • 31 oktober » Eerste opvoering van Rose Bernd van Gerhart Hauptmann.
  • De temperatuur op 3 juli 1979 lag tussen 8,9 °C en 21,0 °C en was gemiddeld 15,7 °C. Er was 11,7 uur zonneschijn (70%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
  • In het jaar 1979: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,0 miljoen inwoners.
    • 16 januari » Het voltallige Boliviaanse militaire kabinet biedt aan president David Padilla zijn ontslag aan.
    • 1 februari » Ayatollah Khomeini zet na vijftien jaar ballingschap weer voet op Iraanse bodem.
    • 2 september » In het Disneyland Park te Anaheim opent de achtbaan Big Thunder Mountain Railroad
    • 25 september » Oprichting van de Poolse voetbalclub RKS Radomsko.
    • 17 oktober » Het Nederlands voetbalelftal speelt in Rotterdam gelijk (1-1) tegen Polen in de onderlinge EK-kwalificatiewedstrijd.
    • 5 november » Na een bloedig weekeinde, waarin naar schatting 30 doden vielen, vinden in de Boliviaanse hoofdstad La Paz opnieuw botsingen plaats tussen het leger en tegenstanders van de militaire staatsgreep, waarbij 39 personen de dood vinden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Jurgens

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Jurgens.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Jurgens.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Jurgens (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Seebregts is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Seebregts, "Stamboom Seebregts", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-seebregts/I21545.php : benaderd 27 januari 2026), "Gustave Joseph Marie Jurgens (1903-1979)".