Stamboom Seebregts » Louisa Maria Aernouts (1909-)

Persoonlijke gegevens Louisa Maria Aernouts 


Gezin van Louisa Maria Aernouts

Zij is getrouwd met Josephus van Aert.

Zij zijn getrouwd op 8 november 1930 te Zundert (Zundert) (Noord-Brabant), zij was toen 21 jaar oud.


Notities over Louisa Maria Aernouts

Stamboom Brigitte van Ginneken (Geneanet)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Louisa Maria Aernouts?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Louisa Maria Aernouts

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Louisa Maria Aernouts

Louisa Maria Aernouts
1909-????

1930

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 maart 1909 lag tussen -4,7 °C en 2,1 °C en was gemiddeld -1,7 °C. Er was 6,8 uur zonneschijn (62%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
    • 15 januari » De (Koninklijke) Vereniging De Friesche Elf Steden wordt opgericht.
    • 16 februari » Ernest Shackleton bereikt de magnetische zuidpool.
    • 31 maart » Servië accepteert Oostenrijks gezag over Bosnië en Herzegovina.
    • 22 april » Scheepsramp op de Zuiderzee nabij Lemmer, 7 doden.
    • 27 juni » In Etten-Leur vindt de eerste gemotoriseerde vlucht boven Nederland plaats. De piloot is de Franse luchtvaartpionier Charles de Lambert.
    • 23 december » Albert I van België wordt koning.
  • De temperatuur op 8 november 1930 lag tussen 6,5 °C en 11,4 °C en was gemiddeld 8,6 °C. Er was 3,3 mm neerslag gedurende 7,3 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
    • 24 maart » In Rijnsburg wordt de Nederlandse amateurvoetbalclub Rijnsburgse Boys opgericht.
    • 29 juni » De Z. Robertus Bellarminus, SJ wordt heilig verklaard door Paus Pius XI.
    • 30 juli » Uruguay wint het WK voetbal door in de finale Argentinië te verslaan met 4-2.
    • 28 september » Oprichting van de Portugese voetbalclub CD Trofense.
    • 2 november » Haile Selassie wordt tot keizer van Ethiopië gekroond.
    • 25 november » Op Java begint een uitbarsting van de vulkaan Merapi. 13 dorpen worden vernietigd, en 23 andere zwaar beschadigd. Er sterven meer dan 1300 mensen. Pas in september 1931 komt de vulkaan weer tot rust.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Aernouts

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Aernouts.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Aernouts.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Aernouts (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Seebregts is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Seebregts, "Stamboom Seebregts", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-seebregts/I21181.php : benaderd 3 maart 2026), "Louisa Maria Aernouts (1909-)".