Stamboom Seebregts » Jacoba van Vessem

Persoonlijke gegevens Jacoba van Vessem 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 6 januari 2016.

Gezin van Jacoba van Vessem

Zij is getrouwd met Christoffel Kerkhof.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Dimphna Kerkhof  1859-1890 


Notities over Jacoba van Vessem

Stamboom Evert van Gool (geneanet)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacoba van Vessem?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jacoba van Vessem

Jacoba van Vessem



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Vessem


De publicatie Stamboom Seebregts is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Seebregts, "Stamboom Seebregts", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-seebregts/I15942.php : benaderd 16 januari 2026), "Jacoba van Vessem".