Stamboom Seebregts » Adriana Cornelia Maria Anna Zebregs (1906-)

Persoonlijke gegevens Adriana Cornelia Maria Anna Zebregs 


Gezin van Adriana Cornelia Maria Anna Zebregs

Zij is getrouwd met Henricus Josephus Maria Nuijten.

Zij zijn getrouwd op 26 juli 1932 te Tilburg (Tilburg) (Noord-Brabant), zij was toen 25 jaar oud.Bron 2


Notities over Adriana Cornelia Maria Anna Zebregs

Genealogische data Golse Genen (Genealogieonline)
Regionaal Archief Tilburg

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adriana Cornelia Maria Anna Zebregs?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adriana Cornelia Maria Anna Zebregs

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adriana Cornelia Maria Anna Zebregs


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Adriana Cornelia Maria Anna Zebregs



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. bevolkingsregister 1890-1900 Deel 9, Tilburg
  2. Akte 297, Huwelijksregister 1932, Tilburg

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 oktober 1906 lag tussen 4,6 °C en 12,2 °C en was gemiddeld 8,3 °C. Er was 0,3 mm neerslag. Er was 0,6 uur zonneschijn (6%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 1 februari » In Rotterdam wordt de korfbalclub RSC Velox opgericht.
    • 15 februari » In Londen wordt de Labour partij opgericht.
    • 18 april » San Francisco wordt getroffen door een zware aardbeving.
    • 19 mei » De 19,7km lange Simplon-tunnel tussen Zwitserland en Italië wordt feestelijk geopend.
    • 15 juni » In de Chileense stad Concepción wordt de voetbalclub Club Deportivo Arturo Fernández Vial opgericht.
    • 18 juni » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalbond onder de naam Liga Paraguaya de Fútbol.
  • De temperatuur op 26 juli 1932 lag tussen 11,5 °C en 17,9 °C en was gemiddeld 14,6 °C. Er was 15,3 mm neerslag gedurende 5,1 uur. Er was 2,4 uur zonneschijn (15%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
    • 7 februari » James Chadwick publiceert in het tijdschrift Nature voor het eerst over het neutron, een deeltje zonder elektrische lading dat voorkomt in atoomkernen.
    • 10 mei » Het Wilhelmus wordt het Nederlandse volkslied.
    • 22 juni » Catalina Tomàs wordt heilig verklaard door Paus Pius XI.
    • 11 juli » Muhammad Ali Bey al-Abid wordt president van Syrië.
    • 20 september » De naam Zuiderzee wordt officieel gewijzigd in IJsselmeer.
    • 16 oktober » Opening van het Stade Armand Cesari in de Franse stad Bastia.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Zebregs

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Zebregs.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Zebregs.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Zebregs (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Seebregts is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Seebregts, "Stamboom Seebregts", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-seebregts/I15430.php : benaderd 8 januari 2026), "Adriana Cornelia Maria Anna Zebregs (1906-)".