De temperatuur op 13 september 1959 lag tussen 10,4 °C en 21,2 °C en was gemiddeld 16,1 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 7,4 uur zonneschijn (57%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
30 januari » De 3133 meter hoge Cerro Torre in Argentinië wordt door Cesare Maestri en Toni Egger voor de eerste maal beklommen.
18 maart » President van de Verenigde Staten Dwight D. Eisenhower tekent een document waardoor Hawaï de status van "staat" krijgt.
7 april » In Los Alamos wordt voor het eerst een kernreactor toegepast voor de productie van elektriciteit.
19 april » In de Tsjechische stad Ostrava wordt voetbalstadion Bazaly officieel in gebruik genomen.
2 juli » Prinselijk huwelijk van Albert II van België en Paola Ruffo di Calabria.
13 september » Beëdiging van Heinrich Lübke als tweede bondspresident van West-Duitsland.
Dag van overlijden 15 april 1991
De temperatuur op 15 april 1991 lag tussen 4,9 °C en 19,8 °C en was gemiddeld 12,9 °C. Er was 11,5 uur zonneschijn (83%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
2 februari » Aardschokken en lawines in Pakistan en Afghanistan eisen zeker 1700 doden.
23 februari » Thaise militairen bezetten verscheidene radio- en televisiestations van de regering in een poging tot staatsgreep.
14 maart » Prins Alexander van België trouwt in het grootste geheim met Léa Wolman.
16 april » De regering van de West-Afrikaanse republiek Togo kondigt een dag van nationale rouw af ter herdenking van de 26 jongeren die vermoord zijn aangetroffen in de lagune voor de hoofdstad Lomé.
6 mei » De Finse speerwerper Seppo Räty brengt het wereldrecord op 91,98 centimeter bij atletiekwedstrijden in Shizuoka, exact één meter verder dan de 90,98 meter waarmee de Britse Europees kampioen Steve Backley sinds juli 1990 wereldrecordhouder was.
29 november » Politieke partijen en leiders van de thuislanden in Zuid-Afrika beginnen met onderhandelingen die moeten leiden tot een nieuwe, non-raciale grondwet.
Dag van begraven 19 april 1991
De temperatuur op 19 april 1991 lag tussen -2,0 °C en 8,0 °C en was gemiddeld 4,0 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 5,4 uur zonneschijn (38%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
2 februari » Aardschokken en lawines in Pakistan en Afghanistan eisen zeker 1700 doden.
16 februari » De Nederlandse Politieke Partij Radikalen (PPR) gaat op in GroenLinks.
29 augustus » President Étienne Eyadéma van Togo stemt in met de invoering van hervormingen die moeten leiden tot een democratie in de West-Afrikaanse staat.
24 september » Het album Nevermind van Nirvana komt uit.
8 oktober » Het parlement van Bangladesh kiest Abdur Rahman Biswas (65) tot president.
3 december » Opstandige militairen bestormen de residentie van de Togolese premier Joseph Kokou Koffigoh en nemen hem gevangen. Bij de aanval komen ten minste 17 mensen om het leven.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Hans Seebregts, "Stamboom Seebregts", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-seebregts/I14864.php : benaderd 17 maart 2026), "Gerard Sebregts (1959-1991)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.