Stamboom Seebregts » Adrianus Martinus Cornelis Seebregts (1912-1913)

Persoonlijke gegevens Adrianus Martinus Cornelis Seebregts 

  • Hij is geboren op 12 juli 1912 in Oisterwijk (Oisterwijk) (Noord-Brabant).Bron 1
    zie foto
    Tijdstip: 09:30
  • Registratie van geboorte op 12 juli 1912.Bron 1
  • Woonachtig: Gelderstraat, Wijk A, nr 39, Hilvarenbeek (Hilvarenbeek) (Noord-Brabant).Bron 2
  • Hij is overleden op 14 augustus 1913 in Oisterwijk (Oisterwijk) (Noord-Brabant), hij was toen 1 jaar oud.
    zie foto
  • Een kind van Willem Seebregts en Martina van de Wiel
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 27 juni 2020.

Gezin van Adrianus Martinus Cornelis Seebregts


Notities over Adrianus Martinus Cornelis Seebregts

Regionaal Archief Tilburg

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adrianus Martinus Cornelis Seebregts?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adrianus Martinus Cornelis Seebregts

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adrianus Martinus Cornelis Seebregts

Adrianus Martinus Cornelis Seebregts
1912-1913


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Adrianus Martinus Cornelis Seebregts



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Akte 76, Geboorteregister 1912, Oisterwijk
  2. Bevolkingsregister, 1900-1900, Wijk-A, Hilvarenbeek

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 juli 1912 lag tussen 15,4 °C en 29,7 °C en was gemiddeld 23,1 °C. Er was 12,4 uur zonneschijn (76%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 29 mei » De première van het ballet L'après-midi d'un faune van Claude Debussy door het Ballets Russes eindigt in een schandaal.
    • 20 juli » De Amerikaanse zwemmer Duke Kahanamoku verbetert in Hamburg het wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 1.01,6. Het oude record (1.02,4) stond sinds 6 april van hetzelfde jaar op naam van de Duitser Kurt Bretting.
    • 4 augustus » De 53-jarige Noorse schrijver Knut Hamsun voltooit zijn romantrilogie De Zwerver.
    • 17 oktober » Het Ottomaanse Rijk verklaart de oorlog aan Bulgarije en Servië.
    • 28 november » Onafhankelijkheid van Albanië
    • 6 december » De Duitse archeoloog Ludwig Borchardt ontdekt bij opgravingen in Egypte de buste van Nefertiti.
  • De temperatuur op 14 augustus 1913 lag tussen 10,6 °C en 18,3 °C en was gemiddeld 14,9 °C. Er was 0,3 mm neerslag. Er was 2,1 uur zonneschijn (14%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
    • 18 februari » Pedro Lascuráin is gedurende minder dan een uur president van Mexico.
    • 4 maart » Woodrow Wilson wordt beëdigd als 28e president van de Verenigde Staten
    • 29 juli » Oprichting van de Noorse voetbalclub Vålerenga IF.
    • 10 augustus » Vrede van Boekarest (1913), einde van de Tweede Balkanoorlog..
    • 25 oktober » Oprichting van het bisdom Rijsel in Frankrijk, afgesplitst van het aartsbisdom Kamerijk.
    • 12 december » De Mona Lisa wordt teruggevonden in Florence, twee jaar nadat het doek uit het Louvre was gestolen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Seebregts


De publicatie Stamboom Seebregts is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Seebregts, "Stamboom Seebregts", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-seebregts/I11757.php : benaderd 9 maart 2026), "Adrianus Martinus Cornelis Seebregts (1912-1913)".