Stamboom Seebregts » Wilhelmina Josepha Mutsaers (1903-1974)

Persoonlijke gegevens Wilhelmina Josepha Mutsaers 

  • Zij is geboren op 5 maart 1903 in Tilburg (Tilburg) (Noord-Brabant).

    Waarschuwing Let op: Was jonger dan 16 jaar (0) toen kind (Jacobus Schellekens) werd geboren (??-??-1892).

    zie foto
    Tijdstip: 07:00
  • Registratie van geboorte op 5 maart 1903.
  • Zij is overleden in het jaar 1974, zij was toen 70 jaar oud.
  • Een kind van Aloijsius Hendrikus Mutsaers en Cornelia Sebregts
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 14 juni 2019.

Gezin van Wilhelmina Josepha Mutsaers

Zij is getrouwd met Antonius Schellekens.

Zij zijn getrouwd op 3 mei 1932 te Tilburg (Tilburg) (Noord-Brabant), zij was toen 29 jaar oud.Bron 1

zie foto

Kind(eren):

  1. Jacobus Schellekens  1892-????


Notities over Wilhelmina Josepha Mutsaers

Regionaal Archief Tilburg

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmina Josepha Mutsaers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmina Josepha Mutsaers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmina Josepha Mutsaers


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Akte 132, Huwelijksregister 1932, Tilburg

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 maart 1903 lag tussen 4,7 °C en 10,6 °C en was gemiddeld 7,5 °C. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
    • 18 januari » Guglielmo Marconi brengt een radioverbinding tot stand tussen de Verenigde Staten en Engeland. Het was een bericht in morse van president Theodore Roosevelt aan de Engelse koning Edward VII.
    • 2 augustus » Onsuccesvolle opstand van de Macedoniërs tegen het Ottomaanse Rijk.
    • 3 oktober » In Rotterdam worden de eerste twee droogdokken in gebruik genomen.
    • 7 oktober » Een Frans vissersschip uit Boulogne strandt bij Hoek van Holland, 13 doden.
    • 31 oktober » Eerste opvoering van Rose Bernd van Gerhart Hauptmann.
    • 2 november » Andrew Carnegie ondertekent in New York de stichtingsakte van de Carnegie Stichting.
  • De temperatuur op 3 mei 1932 lag tussen 8,9 °C en 10,9 °C en was gemiddeld 9,8 °C. Er was 7,3 mm neerslag gedurende 4,7 uur. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
    • 26 januari » Ernest Lawrence vraagt octrooi aan op het cyclotron.
    • 28 januari » Japan bezet Sjanghai.
    • 4 februari » Japan bezet Harbin in China.
    • 27 februari » James Chadwick verifieert experimenteel het bestaan van het neutron, dat hij al eerder vermoedde.
    • 13 maart » Nederland speelt zijn eerste officiële rugbyinterland. In Amsterdam wordt met 6-6 gelijkgespeeld tegen België.
    • 3 oktober » Irak wordt onafhankelijk.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Mutsaers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Mutsaers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Mutsaers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Mutsaers (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Seebregts is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Seebregts, "Stamboom Seebregts", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-seebregts/I11242.php : benaderd 23 februari 2026), "Wilhelmina Josepha Mutsaers (1903-1974)".