Stamboom Schutte » Johannes Gijsbertus Huijsing (1888-1955)

Persoonlijke gegevens Johannes Gijsbertus Huijsing 

Bronnen 1, 2

Gezin van Johannes Gijsbertus Huijsing

(1) Hij had een relatie met ??.


Kind(eren):



(2) Hij heeft/had een relatie met (Niet openbaar).


Kind(eren):

  1. Frans Huijsing  1913-± 2002


(3) Hij heeft/had een relatie met (Niet openbaar).


Kind(eren):

  1. Gijsbertus Huijsing  1922-1989

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Gijsbertus Huijsing?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Gijsbertus Huijsing

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Gijsbertus Huijsing

Johannes Gijsbertus Huijsing
1888-1955

(1) 

??
????-



Onbekend

Frans Huijsing
1913-± 2002


Onbekend


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Schutte Web Site, Andre Schutte, via https://www.myheritage.nl/person-2001089...
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen

    Stambomen op MyHeritage

    Familiesite: Schutte Web Site

    Familiestamboom: 136491801-1
  2. Krug-Pijl / Donleben-Dinsbach Web Site, Bertwin Krug, Johannes Gijsbertus Huijsing, 11 november 2017
    Toegevoegd via een Smart Match

    Stambomen op MyHeritage

    Familiesite: Krug-Pijl / Donleben-Dinsbach Web Site

    Familiestamboom: 145914911-1

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 april 1888 lag rond de 14,4 °C. De winddruk was 11 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 71%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1888: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 11 april » Opening van het Concertgebouw in Amsterdam met een inwijdingsconcert waaraan 120 muzikanten en een koor van 500 personen deelnamen.
    • 4 juli » De Belgische bankbiljetten worden tweetalig en het Belgisch Staatsblad wordt gedeeltelijk in het Nederlands gepubliceerd.
    • 21 augustus » William Burroughs vraagt octrooi aan op de eerste, commercieel beschikbare rekenmachine.
    • 31 augustus » Jack the Ripper slaat voor het eerst toe: hij vermoordt Mary Ann Nichols.
    • 30 oktober » De Amerikaanse leerlooier John J. Loud verkrijgt octrooi op de kogelpen, een apparaat om leer mee te merken. Hoewel het geen succes wordt, geldt het als de voorloper van de balpen.
    • 23 december » Vincent van Gogh snijdt een deel van zijn oor af.
  • De temperatuur op 23 september 1955 lag tussen 14,6 °C en 24,2 °C en was gemiddeld 18,4 °C. Er was 6,2 uur zonneschijn (51%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1955: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,7 miljoen inwoners.
    • 3 april » In Sclessin bij Luik breekt brand uit in Cinema Rio. Hierbij vallen 39 doden waarvan 22 kinderen.
    • 15 mei » Oostenrijk herkrijgt zijn soevereiniteit na de bezetting door nazi-Duitsland (vanaf 1938) en de geallieerden (vanaf 1945).
    • 14 september » Oprichting van het Aartsbisdom Ouagadougou en het bisdom Koudougou in Opper-Volta.
    • 4 oktober » De Citroën DS19 wordt gepresenteerd.
    • 26 oktober » De Republiek Vietnam (Zuid-Vietnam) wordt uitgeroepen.
    • 24 november » De Fokker F27 Friendship maakt zijn eerste proefvlucht.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Huijsing

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Huijsing.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Huijsing.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Huijsing (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Schutte is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Andre Schutte, "Stamboom Schutte", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-schutte/I500481.php : benaderd 16 januari 2026), "Johannes Gijsbertus Huijsing (1888-1955)".