De temperatuur op 2 juni 1920 lag tussen 10,4 °C en 19,1 °C en was gemiddeld 14,5 °C. Er was 3,3 uur zonneschijn (20%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
23 januari » Nederland weigert keizer Wilhelm II uit te leveren.
1 februari » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub Quick Boys.
17 mei » Het eerste verkeersvliegtuig landt op Schiphol
31 mei » Ajax-voetballer Jan de Natris leidt tijdens de Olympische Spelen in Antwerpen de 'Opstand aan de Schelde' in. Uit protest tegen de privileges van de officials en de huisvesting worden grammofoonplaten in de Schelde gegooid. Later trekken de spelers naar de binnenstad van Antwerpen voor een drinkgelag.
3 juni » Als uitvloeisel van het Verdrag van Versailles wordt in Duitsland de dienstplicht afgeschaft.
29 juni » Bij Den Oever wordt de eerste bak zand in zee gestort voor de Amsteldiepdijk naar Wieringen. Dit kan gezien worden als voorbereiding voor de Afsluitdijk.
Dag van overlijden 23 juni 2010
De temperatuur op 23 juni 2010 lag tussen 7,5 °C en 25,9 °C en was gemiddeld 18,1 °C. Er was 14,7 uur zonneschijn (88%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
8 januari » Twee dagen voor de start van Afrikaans voetbalkampioenschap in Angola plegen rebellen een aanslag op het nationale elftal van Togo, waarbij zij in de noordelijke streek Cabinda met machinegeweren op de spelersbus schieten als deze onderweg is van het trainingskamp in Congo naar Angola. De buschauffeur overlijdt, zes spelers en drie begeleiders raken gewond.
23 februari » Leiders uit Latijns-Amerika en de Caraïben verenigen zich in een regionaal economisch blok waar Canada en de Verenigde Staten buiten zijn gelaten.
27 april » Voetballer Mark de Vries van Cambuur Leeuwarden wint de Gouden Stier als beste speler in de Nederlandse Jupiler League in het seizoen 2009/10.
22 mei » Air India Express-vlucht 812 stort in India neer. Er vallen 158 doden.
13 oktober » De 33 mijnwerkers die na een tunnelinstorting ingesloten zaten in een mijn in de Atacama-woestijn in Chili worden na 69 dagen insluiting een voor een bovengehaald.
17 december » Femke Halsema, op dat moment fractievoorzitter van GroenLinks, stapt uit de Nederlandse politiek.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: John Schoffelen, "Stamboom Schuffelen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-schuffelen/I537.php : benaderd 29 januari 2026), "Jacoba Maria "Cobie" Glas (1920-2010)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.