Stamboom Schuffelen » Hubertus Gerardus Paulina Ekermans (1926-2008)

Persoonlijke gegevens Hubertus Gerardus Paulina Ekermans 


Gezin van Hubertus Gerardus Paulina Ekermans

Hij is getrouwd met Regina Maria Schoffelen.

Zij zijn getrouwd op 5 september 1952 te Grevenbicht (Lb), hij was toen 26 jaar oud.

Zij zijn getrouwd op 9 september 1952 te Grevenbicht (Lb), hij was toen 26 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)


Notities over Hubertus Gerardus Paulina Ekermans

(eremedaille in de orde van Oranje Nassau)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hubertus Gerardus Paulina Ekermans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hubertus Gerardus Paulina Ekermans

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hubertus Gerardus Paulina Ekermans


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 juni 1926 lag tussen 7,4 °C en 17,7 °C en was gemiddeld 12,5 °C. Er was 2,8 mm neerslag. Er was 6,9 uur zonneschijn (41%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1926: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,4 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Nederland speelt in Antwerpen zijn eerste officiële hockeyinterland. Tegenstander is België, dat met 2-1 wordt verslagen.
    • 19 februari » Oprichting van de Noorse voetbalclub Sogndal Idrettslag, het latere Sogndal Fotball.
    • 14 maart » François Morel, Canadees componist/muziekpedagoog/dirigent/pianist († 2018)
    • 18 april » Oprichting van de Ecuadoraanse voetbalclub Club 9 de Octubre.
    • 21 juni » Paus Pius XI benoemt twee nieuwe kardinalen.
    • 26 september » In Oslo wordt het Ullevaal Stadion geopend.
  • De temperatuur op 5 september 1952 lag tussen 8,0 °C en 16,1 °C en was gemiddeld 11,8 °C. Er was 9,0 mm neerslag gedurende 2,6 uur. Er was 6,8 uur zonneschijn (51%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 15 maart 1951 tot 2 september 1952 was er in Nederland het kabinet Drees I met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1952: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,3 miljoen inwoners.
    • 17 februari » Kees Broekman wint de eerste Nederlandse medaille tijdens Olympische Winterspelen.
    • 26 februari » De Engelse premier Winston Churchill maakt bekend dat het Verenigd Koninkrijk over een atoombom beschikt.
    • 3 april » Koningin Juliana houdt voor het Amerikaans Congres een pleidooi voor de wereldvrede.
    • 2 mei » De De Havilland Comet vliegt als eerste passagiersvliegtuig met straalmotoren van Londen naar Johannesburg.
    • 11 september » Plaatsing van de eerste, kunstmatige hartklep.
    • 3 december » Benoeming van de Nederlander Martin Lucas tot internuntius in India als opvolger van Leo Kierkels.
  • De temperatuur op 21 augustus 2008 lag tussen 14,1 °C en 20,6 °C en was gemiddeld 17,0 °C. Er was 1,8 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 4,2 uur zonneschijn (29%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2008: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,4 miljoen inwoners.
    • 3 januari » Het Britse farmaceutisch bedrijf GlaxoSmithKline heeft een vaccin tegen het vogelgriepvirus H5N1 ontwikkeld.
    • 28 april » Marouane Fellaini van Standard Luik wint voor de eerste keer de Ebbenhouten Schoen als beste voetballer van Afrikaanse afkomst in de Belgische Jupiler Pro League.
    • 9 mei » Bij een zeer grote brand op een scheepswerf in De Punt (Drenthe) komen drie brandweermensen van korps Eelde om.
    • 11 mei » De Colombiaanse krant El Espectador verschijnt weer dagelijks.
    • 24 mei » Opening van Bengaluru International Airport, het nieuwe vliegveld van Bangalore, India.
    • 2 juli » LDU Quito wint voor de eerste keer in haar bestaan de Copa Libertadores. In de finale is de Ecuadoraanse club te sterk voor Fluminense.
  • De temperatuur op 26 augustus 2008 lag tussen 16,5 °C en 19,3 °C en was gemiddeld 17,5 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2008: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,4 miljoen inwoners.
    • 1 maart » De finale van Idols 4 wordt gehouden, gepresenteerd door Martijn Krabbé en Wendy van Dijk.
    • 2 maart » Bruno Valkeniers wordt de nieuwe voorzitter van het Vlaams Belang.
    • 1 juni » Een brand in de Universal Studios Hollywood verwoest een deel van het park.
    • 29 juni » Spanje wint in Wenen het EK voetbal door in de finale Duitsland met 0-1 te verslaan.
    • 20 juli » Opening van de Energieteam Arena in de Duitse stad Paderborn.
    • 19 augustus » Het eerste nummer van Donald Duck Junior verschijnt.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Ekermans

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Ekermans.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Ekermans.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Ekermans (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Schuffelen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
John Schoffelen, "Stamboom Schuffelen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-schuffelen/I383.php : benaderd 19 januari 2026), "Hubertus Gerardus Paulina Ekermans (1926-2008)".