De temperatuur op 7 april 1932 lag tussen 2,7 °C en 10,2 °C en was gemiddeld 7,2 °C. Er was 10,6 mm neerslag gedurende 3,7 uur. Er was 5,0 uur zonneschijn (38%). De gemiddelde windsnelheid was 6 Bft (krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
10 mei » Het Wilhelmus wordt het Nederlandse volkslied.
20 mei » Amelia Earhart begint aan de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan door een vrouwelijke piloot.
22 juni » Catalina Tomàs wordt heilig verklaard door Paus Pius XI.
5 juli » Antonio de Oliveira Salazar wordt minister-president van Portugal.
3 oktober » Irak wordt onafhankelijk.
Dag van overlijden 31 december 1976
De temperatuur op 31 december 1976 lag tussen -4,8 °C en 2,9 °C. Er was 1,9 mm neerslag gedurende 2,3 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
27 maart » Freddy Maertens wint de elfde editie van Nederlands enige wielerklassieker, de Amstel Gold Race.
3 juli » Begin van Operatie Entebbe, een Israëlische actie om de passagiers te bevrijden uit een gekaapte Airbus van Air France op het vliegveld van Entebbe.
28 juli » Zambia vraagt de Veiligheidsraad om hulp tegen "de volkerenmoord van Zuid-Afrika en Rhodesië tegen zwarten in het gebied".
25 augustus » Harm Wiersma wordt wereldkampioen dammen.
20 september » Koning Boudewijn opent het eerste stuk metro in België, elf kilometer in Brussel.
27 september » België - Inhuldiging en in werking stellen van de nieuwe zeemachtbasis in Zeebrugge.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: John Schoffelen, "Stamboom Schuffelen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-schuffelen/I1205.php : benaderd 7 februari 2026), "Harry H. Shuffelen (1932-1976)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.