Stamboom Schroer » Elisabeth Franken (-1911)

Persoonlijke gegevens Elisabeth Franken 


Gezin van Elisabeth Franken


Notities over Elisabeth Franken


Bron Burgerlijke stand - Overlijden
Archieflocatie Het Utrechts Archief
Algemeen Toegangnr: 463
Inventarisnr: 536
Gemeente: Utrecht
Soort akte: Overlijdensakte
Aktenummer: 899
Aangiftedatum: 21-06-1911
Overledene Elisabeth Franken
Geslacht: V
Overlijdensdatum: 20-06-1911
Leeftijd: 0
Overlijdensplaats: Utrecht
Vader Johannes Jacobus Franken
Moeder Elisabeth Slagmolen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth Franken?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabeth Franken


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 20 juni 1911 lag tussen 9,9 °C en 18,0 °C en was gemiddeld 13,3 °C. Er was 9,6 mm neerslag. Er was 3,0 uur zonneschijn (18%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 13 januari » Een man hakt met een schoenmakersmes in op het schilderij De Nachtwacht.
      • 11 maart » Oprichting van de Franse voetbalclub US Concarneau uit de gelijknamige plaats in Bretagne.
      • 22 mei » In de Duitse havenstad Kiel loopt de Kaiser van stapel, het eerste turbine-lijnschip ter wereld.
      • 16 juni » Oprichting van het technologiebedrijf IBM.
      • 9 augustus » Explosie in stoomketel op lijndienstboot Gutenberg Rotterdam, 5 doden.
      • 26 oktober » De arts Sun Yat-sen wordt uitgeroepen tot president van de Chinese republiek.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Franken

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Franken.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Franken.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Franken (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Schroer is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    J.M. Schroer, "Stamboom Schroer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-schroer/I1148.php : benaderd 1 maart 2026), "Elisabeth Franken (-1911)".