Stamboom Schrik » Hemko Hendrik Noordman (1915-)

Persoonlijke gegevens Hemko Hendrik Noordman 


Gezin van Hemko Hendrik Noordman

Hij is getrouwd met A. Wollinga.

Zij zijn getrouwd op 6 december 1941, hij was toen 26 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hemko Hendrik Noordman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hemko Hendrik Noordman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hemko Hendrik Noordman

Jan Noordman
1884-1922

Hemko Hendrik Noordman
1915-

1941

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 22 maart 1915 lag tussen -1,3 °C en 13,5 °C en was gemiddeld 6,8 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 9,7 uur zonneschijn (79%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
      • 17 januari » In Amsterdam wordt het Antoni van Leeuwenhoek Ziekenhuis gesticht, ten behoeve van kankerpatiënten.
      • 27 januari » De Verenigde Staten bezetten Haïti.
      • 16 februari » De Fransen beginnen in Champagne een winteroffensief tegen de Duitse troepen; een maand later wordt het zonder enig resultaat afgeblazen.
      • 22 april » Tijdens de Eerste Wereldoorlog maken Duitse troepen bij Ieper (België) voor het eerst gebruik van gifgas in de Ieperboog.
      • 24 juli » De stoomboot Eastland slaat om bij Chicago als bijna alle passagiers naar één zijde van het schip lopen: 844 mensen komen om.
      • 5 september » Begin van de Zimmerwaldconferentie.
    • De temperatuur op 6 december 1941 lag tussen 4,0 °C en 7,5 °C en was gemiddeld 5,9 °C. Er was 5,3 mm neerslag gedurende 7,5 uur. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
      • 21 januari » De Britten vallen Tobroek in Libië aan.
      • 22 februari » In Amsterdam begon de grote razzia tegen de Joden door 600 man van de Ordnungspolizei.
      • 9 maart » De Duitse bezetters ontbinden alle Nederlandse omroepen; de Rijksradio Omroep, ook wel de Nederlandsche Omroep genoemd, kwam ervoor in de plaats.
      • 17 april » Het Koninkrijk Joegoslavië wordt door de bezetters opgeheven.
      • 6 september » Holocaust: de verplichting om een Jodenster met daarin het woord Jood te dragen wordt uitgebreid naar alle Joden boven de zes jaar in door Duitsland bezette gebieden.
      • 17 november » Joseph Grew, de Amerikaanse ambassadeur in Japan, meldt het State Department dat Japan van plan is Pearl Harbor aan te vallen. Zijn telegram wordt genegeerd.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Noordman

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Noordman.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Noordman.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Noordman (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Schrik is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Roelf Schrik, "Stamboom Schrik", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-schrik/I2659.php : benaderd 4 februari 2026), "Hemko Hendrik Noordman (1915-)".