Stamboom Schrik » Derk van Delden (1913-1990)

Persoonlijke gegevens Derk van Delden 


Gezin van Derk van Delden

Hij is getrouwd met Hinderkien van der Laan.

Zij zijn getrouwd op 19 juni 1943, hij was toen 29 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Derk van Delden?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Derk van Delden

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Derk van Delden

Voorouders (en nakomelingen) van Derk van Delden


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 10 september 1913 lag tussen 6,8 °C en 18,5 °C en was gemiddeld 11,9 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 7,2 uur zonneschijn (55%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
      • 29 juli » Oprichting van de Noorse voetbalclub Vålerenga IF.
      • 10 september » Eerste autoweg van kust tot kust wordt geopend in de Verenigde Staten.
      • 16 september » Oprichting van de Apostolische Prefectuur van de Kleine Soenda-eilanden in Nederlands-Indië.
      • 23 september » Roland Garros vliegt als eerste over de Middellandse Zee van Europa naar Noord-Afrika.
      • 10 oktober » Het Panamakanaal wordt geopend.
      • 24 december » Groot spoorwegongeval bij Hooghalen.
    • De temperatuur op 19 juni 1943 lag tussen 11,1 °C en 17,5 °C en was gemiddeld 14,6 °C. Er was 10,6 mm neerslag gedurende 9,8 uur. Er was 1,0 uur zonneschijn (6%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1943: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
      • 20 februari » Mexico - De vulkaan Paricutín ontstaat.
      • 27 februari » Het Nederlandse onderzeebootmoederschip de Colombia wordt ter hoogte van Simonstad door de Duitse onderzeeboot U-516 tot zinken gebracht.
      • 16 april » Albert Hofmann neemt voor het eerst de hallucinogene effecten van lsd waar.
      • 8 juni » Bijna 1300 Joodse kinderen worden in één trein van Kamp Westerbork naar Sobibór getransporteerd, waar ze drie dagen later worden vergast.
      • 24 augustus » Einde van de Conferentie van Quebec.
      • 30 september » Encycliek Divino Afflante Spiritu van Paus Pius XII over de promotie van Bijbelstudies.
    • De temperatuur op 3 maart 1990 lag tussen 1,4 °C en 9,6 °C en was gemiddeld 5,4 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 7,2 uur zonneschijn (66%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1990: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,9 miljoen inwoners.
      • 15 augustus » In zwarte woonwijken te Johannesburg (Zuid-Afrika) vallen 140 doden bij politiek oproer en stammengeweld.
      • 12 september » De Indiase politie arresteert ongeveer 10.000 hindoeïstische studenten, die een betoging willen houden in de overwegend door moslims bewoonde stad Srinagar.
      • 27 september » De regeringspartij van de Zambiaanse president Kenneth Kaunda besluit haar machtsmonopolie op te geven en vrije verkiezingen uit te schrijven die binnen een jaar moeten worden gehouden.
      • 10 november » In het oosten van het Afrikaanse land Tsjaad worden regeringstroepen aangevallen door aanhangers van Idriss Déby.
      • 18 december » De Birmese oppositionele Nationale Liga voor Democratie (NLD) richt in een verzetskamp een eigen regering op, nu de militairen, zeven maanden na de grote verkiezingsoverwinning van de NLD, nog altijd weigeren de macht over te dragen.
      • 18 december » Japan kondigt aan om 100 miljoen dollar te zullen lenen aan de Sovjet-Unie plus medische hulp en voedselpakketten ter waarde van 7,5 miljoen dollar te schenken.
    • De temperatuur op 7 maart 1990 lag tussen 8,7 °C en 12,7 °C en was gemiddeld 10,1 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1990: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,9 miljoen inwoners.
      • 8 januari » In Sibiu in Roemenië verschijnen de eerste leden van de Securitate, Ceauşescus geheime politie, voor de rechtbank.
      • 3 maart » Carole Gist (20) is de allereerste zwarte Miss USA.
      • 3 april » Koning Boudewijn wil de abortuswet niet tekenen en stapt voor een dag op als koning. De enige dag in de Belgische geschiedenis zonder koning.
      • 8 augustus » Groot-Brittannië en een aantal andere landen (waaronder Arabische) spreken steun uit voor de beslissing van de VS om maatregelen te nemen tegen Irak nadat het land Koeweit is binnengevallen. Een ultimatum van de VN-Veiligheidsraad geeft Irak tot uiterlijk 15 januari 1991 de tijd zich uit Koeweit terug te trekken.
      • 30 september » In de Golfoorlog doet president Saddam Hoessein een oproep voor een vredesdialoog.
      • 12 november » Kroonprins Akihito wordt de 125 monarch van Japan en neemt de titel Keizer Akihito van Japan aan. De troonsbestijging vindt plaats in het bijzijn van hoge gasten uit 158 landen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Delden


    De publicatie Stamboom Schrik is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Roelf Schrik, "Stamboom Schrik", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-schrik/I2507.php : benaderd 6 februari 2026), "Derk van Delden (1913-1990)".