Stamboom Schrik » Benjamin de Groot (1914-)

Persoonlijke gegevens Benjamin de Groot 


Gezin van Benjamin de Groot

Hij is getrouwd met Grietje Bezema.

Zij zijn getrouwd op 24 juni 1937 te Groningen (Gr), hij was toen 22 jaar oud.


Notities over Benjamin de Groot

Beroep: Arbeider

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Benjamin de Groot?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Benjamin de Groot

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Benjamin de Groot


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 14 juli 1914 lag tussen 13,2 °C en 26,9 °C en was gemiddeld 20,1 °C. Er was 8,0 uur zonneschijn (49%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
      • 5 januari » In de autofabrieken van Henry Ford wordt de achturige werkdag ingevoerd.
      • 14 maart » Abdias do Nascimento, Braziliaans politicus († 2011)
      • 28 maart » Benoeming van Laurentius Schrijnen tot bisschop van Roermond in Nederland.
      • 8 juni » In Brazilië wordt de Braziliaanse voetbalbond ("Confederação Brasileira de Futebol") opgericht.
      • 10 oktober » Onder druk van Duitse bombardementen, werd de officiële overgave van Antwerpen ondertekend door de Antwerpse burgemeester, Jan De Vos.
      • 31 oktober » Begin zware beschietingen rondom het Belgische dorp Wijtschate.
    • De temperatuur op 24 juni 1937 lag tussen 8,9 °C en 16,6 °C en was gemiddeld 12,7 °C. Er was 0,9 mm neerslag gedurende 1,5 uur. Er was 0,3 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1937: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
      • 18 maart » Oprichting van de Azerbeidzjaanse voetbalclub Neftçi Bakoe.
      • 26 maart » De Amerikaanse raketontwikkelaar Robert Goddard schiet een raket tot een hoogte van 2750 meter, de grootste hoogte die hij met een raket heeft bereikt.
      • 13 april » Splitsing van het Apostolisch vicariaat Celebes in Nederlands-Indië in het Apostolisch Vicariaat Manado en de Apostolische Prefectuur Makassar.
      • 26 april » Het Spaanse stadje Guernica wordt door Duitse bombardementen vrijwel van de kaart geveegd.
      • 17 mei » In Solna wordt het Råsunda Stadion geopend.
      • 3 juni » De Engelse ex-koning Eduard VIII trouwt met zijn grote liefde Wallis Simpson. De verliefde koning mocht van de Engelse regering niet met haar trouwen omdat Wallis reeds gescheiden was en bovendien was zij Amerikaanse. De koning deed daarom eind 1936 afstand van de troon. Het echtpaar gaat vanaf dan verder leven als Hertog en Hertogin van Windsor in Frankrijk.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam De Groot

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Groot.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Groot.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Groot (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Schrik is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Roelf Schrik, "Stamboom Schrik", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-schrik/I10620.php : benaderd 15 maart 2026), "Benjamin de Groot (1914-)".