Stamboom Schrier » Tannetje Clement (± 1896-????)

Persoonlijke gegevens Tannetje Clement 


Gezin van Tannetje Clement

Zij is getrouwd met Willem Verhoeven.

Zij zijn getrouwd op 14 april 1920 te Haarlemmermeer.Bron 1

Bruidegom Willem Verhoeven , Haarlemmermeer , 26 , arbeider
Vader Jan Verhoeven
Moeder Maartje Govers
Bruid Tannetje Clement , Haarlemmermeer , 24 ,
Vader Hendrik Janus Clement
Moeder Pieternella Schrier

Plaats Haarlemmermeer
Huwelijksdatum 14-04-1920

Tijdbalk Tannetje Clement

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Tannetje Clement

Tannetje Clement
± 1896-????

1920

Willem Verhoeven
± 1894-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Kennemerland Haarlemmermeer Akte Jaar 1920 Nummer 43

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 14 april 1920 lag tussen 6,2 °C en 14,2 °C en was gemiddeld 10,3 °C. Er was 10,1 uur zonneschijn (73%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
      • 12 februari » Het vrachtschip de West Aleta, met een lading van 15.000 vaten wijn, vergaat voor de kust van Terschelling, het bergen van de wijn neemt negen maanden in beslag.
      • 29 maart » In Ierland breekt een anti-Britse opstand uit.
      • 31 mei » Ajax-voetballer Jan de Natris leidt tijdens de Olympische Spelen in Antwerpen de 'Opstand aan de Schelde' in. Uit protest tegen de privileges van de officials en de huisvesting worden grammofoonplaten in de Schelde gegooid. Later trekken de spelers naar de binnenstad van Antwerpen voor een drinkgelag.
      • 8 juni » Oprichting van het Rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Finland.
      • 1 augustus » Frankrijk roept het mandaatgebied Libanon uit.
      • 5 november » Officiële ingebruikname van gemaal De Waterwolf bij Oldehove, provincie Groningen door koningin Wilhelmina.

    Over de familienaam Clement

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Clement.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Clement.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Clement (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Schrier is opgesteld door Marco Schrier (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Marco Schrier, "Stamboom Schrier", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-schrier/I4987.php : benaderd 1 maart 2026), "Tannetje Clement (± 1896-????)".