Stamboom Schrier » Omer van Houte (1904-)

Persoonlijke gegevens Omer van Houte 

  • Hij is geboren op 7 maart 1904 in Waarde.Bron 1
    Marina Schrier

    Moeder geborene op maandag 7 maart 1904 Waarde

    Aktedatum : 08-03-1904, aktenummer (number) : 8
    Geboren te (born in) : Waarde, op (on) 07-03-1904
    Omer van Houte
    Zoon van :
    VADER (father) : Jacob van Houte
    MOEDER (mother) : Marina Schrier

    Bron:

    Geboorteakten Waarde 1811-1908

    Archief:

    Burgerlijke Stand inventarisnummer [toegevoegd: 26 mei 2009]

    Zeeuws Archief: Akten van de Burgerlijke Stand Zeeland vanaf 1796/1811
  • Registratie van geboorte op 8 maart 1904.Bron 1
  • Een kind van Jakob van Houte en Marina Schrier
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 25 augustus 2009.

Gezin van Omer van Houte


Tijdbalk Omer van Houte

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Omer van Houte

Omer Schrier
1833-1893

Omer van Houte
1904-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Geboorteakten Waarde 1811-1908

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 7 maart 1904 lag tussen 0,4 °C en 9,0 °C en was gemiddeld 3,4 °C. Er was 5,8 uur zonneschijn (52%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
      • 17 februari » Première van de opera Madama Butterfly van Giacomo Puccini in het Teatro alla Scala in Milaan.
      • 3 maart » Keizer Wilhelm II van Duitsland wordt de eerste persoon die een politieke opname maakt met behulp van Thomas Edisons cilinder.
      • 1 mei » België en Frankrijk spelen beide de eerste voetbalinterland uit hun geschiedenis en spelen in Brussel met 3-3 gelijk.
      • 21 mei » Oprichting in Parijs van de Wereldvoetbalbond FIFA, de Fédération Internationale de Football Association. Oprichters zijn de Nederlander Carl Hirschman en de Fransman Robert Guérin. De Engelsen zien op dat moment nog niets in zo'n bond.
      • 16 juni » Op deze dag speelt het boek Ulysses van James Joyce zich af.
      • 6 november » In de haven van Moerdijk zinkt een houten aak nadat het schip lek is gestoten, 5 opvarenden verdrinken.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Houte


    De publicatie Stamboom Schrier is opgesteld door Marco Schrier (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Marco Schrier, "Stamboom Schrier", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-schrier/I4950.php : benaderd 15 januari 2026), "Omer van Houte (1904-)".