Stamboom Schrier » Kornalia Annetje Dedert (1878-????)

Persoonlijke gegevens Kornalia Annetje Dedert 

  • Zij is geboren op 18 november 1878 in Rockanje.Bron 1
    Rockanje; 18-11-1878
    Geboorteplaats Rockanje
    Aktenummer 56
    Geboortedatum 18-11-1878
    Opmerkingen tijd 15.00 uur, akte 56
    Toegangsnummer 097 Gemeente Rockanje (1811-1920)
    Inventarisnummer 352
    GeboreneKornelia Annetje Dedert
    NaamKornelia Annetje Dedert
    VaderJan Dedert; landbouwer ; bouwman; 48 jaar
    NaamJan Dedert
    Beroeplandbouwer ; bouwman
    Leeftijd48
    MoederAnnetje Kwak
    NaamAnnetje Kwak
    Vindplaats Streekarchief Voorne-Putten en Rozenburg
    Tijdstip: 15:00:00
  • Een kind van Jan Dedert en Annetje Kwak
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 7 oktober 2008.

Gezin van Kornalia Annetje Dedert

Zij is getrouwd met Jan Toledo.

Zij zijn getrouwd op 27 april 1904 te Oostvoorne, zij was toen 25 jaar oud.Bron 2

Oostvoorne; 27-04-1904
Gemeente Oostvoorne
Aktenummer 3
Huwelijksdatum 27-04-1904
Opmerkingen akte 3
Toegangsnummer 094 Gemeente Oostvoorne (1811-1930)
Inventarisnummer 725
Inzien
BruidegomJan Toledo; 30 jaar
NaamJan Toledo
Leeftijd30
Vader BruidegomJacob Jacobus Toledo
NaamJacob Jacobus Toledo
Moeder BruidegomNeeltje van Buuren
NaamNeeltje van Buuren
BruidKornelia Annetje Dedert; 25 jaar
NaamKornelia Annetje Dedert
Leeftijd25
Vader BruidJan Dedert
NaamJan Dedert
Moeder BruidAnnetje Kwak
NaamAnnetje Kwak
Vindplaats Streekarchief Voorne-Putten en Rozenburg

Kind(eren):



Tijdbalk Kornalia Annetje Dedert

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Kornalia Annetje Dedert

Willem Dedert
± 1802-1880
Jan Dedert
1830-1927
Annetje Kwak
± 1826-1906

Kornalia Annetje Dedert
1878-????

1904

Jan Toledo
± 1873-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. 097 Gemeente Rockanje (1811-1920)
    2. 094 Gemeente Oostvoorne (1811-1930)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 18 november 1878 lag rond de 6,4 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 82%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
    • In het jaar 1878: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 2 februari » Griekenland verklaart de oorlog aan Turkije.
      • 19 februari » Thomas Edison verkrijgt een octrooi op de fonograaf.
      • 1 april » Het licht van Lange Jaap, een vuurtoren in Huisduinen, bij Den Helder wordt voor de eerste maal ontstoken. Lange Jaap is de hoogste gietijzeren toren van Europa.
      • 3 april » Het Rotterdamsch Nieuwsblad verschijnt voor het eerst.
      • 4 mei » De fonograaf wordt voor het eerst gedemonstreerd.
      • 2 juli » Eerste Varsity (roeien).
    • De temperatuur op 27 april 1904 lag tussen 2,8 °C en 11,7 °C en was gemiddeld 7,5 °C. Er was 3,8 uur zonneschijn (26%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
      • 17 februari » Première van de opera Madama Butterfly van Giacomo Puccini in het Teatro alla Scala in Milaan.
      • 3 maart » Keizer Wilhelm II van Duitsland wordt de eerste persoon die een politieke opname maakt met behulp van Thomas Edisons cilinder.
      • 4 juli » Oprichting van de Duitse voetbalclub Borussia Fulda.
      • 31 oktober » Einde van de pogingen van de Japanners om Port Arthur te veroveren in de Russisch-Japanse Oorlog
      • 5 november » De Engelse atleet Alfred Shrubb vestigt het werelduurrecord atletiek in Glasgow: in één uur tijd loopt hij 18742 m.
      • 6 november » In de haven van Moerdijk zinkt een houten aak nadat het schip lek is gestoten, 5 opvarenden verdrinken.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Dedert

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Dedert.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Dedert.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Dedert (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Schrier is opgesteld door Marco Schrier (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Marco Schrier, "Stamboom Schrier", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-schrier/I3386.php : benaderd 14 januari 2026), "Kornalia Annetje Dedert (1878-????)".