Stamboom Schrier » Pieter Dedert (1882-????)

Persoonlijke gegevens Pieter Dedert 

  • Hij is geboren op 25 mei 1882 in Rockanje.Bron 1
    Rockanje; 25-05-1882
    Geboorteplaats Rockanje
    Aktenummer 38
    Geboortedatum 25-05-1882
    Opmerkingen tijd 05.00 uur, akte 38
    Toegangsnummer 097 Gemeente Rockanje (1811-1920)
    Inventarisnummer 352
    GeborenePieter Dedert
    NaamPieter Dedert
    VaderPleun Dedert; bouwknecht; 32 jaar
    NaamPleun Dedert
    Beroepbouwknecht
    Leeftijd32
    MoederBarbara Kleijburg
    NaamBarbara Kleijburg
    Vindplaats Streekarchief Voorne-Putten en Rozenburg
    Tijdstip: 05:00:00
  • Een kind van Pleun Dedert en Barbara Kleijburg
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 5 oktober 2008.

Gezin van Pieter Dedert

Hij is getrouwd met Kaatje Wilhelmina Visser.

Zij zijn getrouwd op 10 april 1907 te Rotterdam, hij was toen 24 jaar oud.Bron 2

Bruidegom Pieter Dedert , geb. Rockanje , 24 jaar
Vader Pleun Dedert
Moeder Barbara Kleijburg
Bruid Kaatje Wilhelmina Visser , geb. Rotterdam 25 jaar
Vader Adrianus Antonie Visser
Moeder Kaatje Glaserius

Plaats Rotterdam
Huwelijksdatum 10-04-1907

Tijdbalk Pieter Dedert

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Pieter Dedert

Willem Dedert
± 1802-1880
Pleun Dedert
1849-????
Barbara Kleijburg
± 1851-????

Pieter Dedert
1882-????

1907

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. 097 Gemeente Rockanje (1811-1920)
    2. Rotterdam 1907 c77v

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 25 mei 1882 lag rond de 11,3 °C. Er was 5 mm neerslag. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 85%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
    • In het jaar 1882: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 24 maart » Robert Koch maakt zijn ontdekking wereldkundig: de bacterie die tuberculose veroorzaakt.
      • 9 mei » Introductie van de verbeterde stethoscoop van William Ford.
      • 5 juni » Musée Grévin Parijs opent haar deuren.
      • 4 september » Thomas Edison schakelt 's werelds eerste elektriciteitsvoorziening in, waarmee hij 59 klanten rond zijn Pearl Street Station in Lower Manhattan van 110 Volt gelijkstroom voorziet.
      • 17 september » Oprichting van de Nederlandsche Schaatsenrijders Bond.
    • De temperatuur op 10 april 1907 lag tussen 2,0 °C en 14,6 °C en was gemiddeld 8,2 °C. Er was 6,0 mm neerslag. Er was 5,2 uur zonneschijn (38%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
      • 2 mei » In België komt de regering Jules de Trooz aan de macht.
      • 19 mei » Oprichting van de Finse voetbalbond, de Suomen Palloliitto.
      • 2 juni » In Peking gaan vijf auto's van verschillend fabricaat van start voor een race Peking-Parijs.
      • 19 juni » Oprichting van de Finse voetbalclub HJK Helsinki.
      • 12 september » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Real Betis uit de stad Sevilla.
      • 21 december » Bloedbad in de school Santa María in Iquique in Chili. 2200 mensen worden door het leger doodgeschoten.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Dedert

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Dedert.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Dedert.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Dedert (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Schrier is opgesteld door Marco Schrier (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Marco Schrier, "Stamboom Schrier", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-schrier/I3148.php : benaderd 13 januari 2026), "Pieter Dedert (1882-????)".