Stamboom Schrier » Abraham Jacobus Johannes Dobbelaar (1898-1932)

Persoonlijke gegevens Abraham Jacobus Johannes Dobbelaar 

  • Hij is geboren op 14 augustus 1898 in Vlissingen.
  • Beroepen:
    • Varensgezel.
    • Kolenwerker.
    • sloeproeier.
  • Hij is overleden op 11 juni 1932 in Vlissingen, hij was toen 33 jaar oud.Bron 1
    Aktejaar (year) : 1932
    Aktenummer (documentnumber) : 106
    Overleden op (died on) : 11-6-1932
    Overleden te (died in) : Vlissingen
    Abraham Jacobus Johannes Dobbelaar
    Leeftijd bij overlijden (age) : 33 jaar
    Geslacht (gender) : mannelijk
    Burgerlijke staat (marital status) : gehuwd
    Beroep (occupation) : kolenwerker
    Geboorteplaats (place of birth) : Vlissingen
    Partner : Hannette Germina Schrier
    Vader (father) : Abraham Dobbelaar
    Moeder (mother) : Cornelia Antonia Struikman
    Beroep (occupation) : zonder

    Bron:
    Overlijdensakten Vlissingen 1811-1955

    Archief:
    Burgerlijke Stand inventarisnummer [toegevoegd: 26 oktober 2006]

    Akten van de Burgerlijke Stand Zeeland vanaf 1796/1811
  • Een kind van Abraham Dobbelaar en Cornelia Antonia Struikman
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 2 oktober 2008.

Gezin van Abraham Jacobus Johannes Dobbelaar

Hij is getrouwd met Jannette Germina Schrier.

Zij zijn getrouwd op 3 november 1922 te Vlissingen, hij was toen 24 jaar oud.Bron 2

Aktenummer (documentnumber) : 185
Aktedatum (date) : 03-11-1922
Bruidegom (bridegroom) : Abraham Jacobus Johannes Dobbelaar
Leeftijd (age) : 24 jaar
Geboorteplaats (place of birth) : Vlissingen
Beroep (occupation) : Varensgezel
Bruid (bride) : Jannette Germina Schrier
Leeftijd (age) : 19 jaar
Geboorteplaats (place of birth) : Vlissingen
Beroep (occupation) : Zonder
Vader bruidegom (father bridegroom) : Abraham Dobbelaar
Moeder bruidegom (mother bridegroom) : Cornelia Antonia Struikman
Beroep (occupation) : Zonder
Vader bruid (father bride) : Daniel Schrier
Beroep (occupation) : Schoenmaker
Moeder bruid (mother bride) : Antonia Cornelia van Gelderen

Bron:
Huwelijksakten Vlissingen 1808-1922

Archief:
Burgerlijke Stand inventarisnummer [toegevoegd: 27 februari 2007]

Akten van de Burgerlijke Stand Zeeland vanaf 1796/1811

Tijdbalk Abraham Jacobus Johannes Dobbelaar

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Abraham Jacobus Johannes Dobbelaar

Abraham Jacobus Johannes Dobbelaar
1898-1932

1922

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Overlijdensakten Vlissingen 1811-1955
  2. Huwelijksakten Vlissingen 1808-1922

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 augustus 1898 lag rond de 30,6 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 54%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1898: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 15 februari » Het slagschip Maine wordt tot zinken gebracht in de haven van Havana. Begin van de Spaans-Amerikaanse Oorlog
    • 29 mei » Instelling van de Nobelprijs.
    • 14 juni » Thomas Edison dient een stapeltje octrooiaanvragen in voor de droogkast, de fonograaf en de mixer.
    • 10 september » Opening van het stadion Roker Park in de Engelse stad Sunderland.
    • 21 december » Marie Curie en Pierre Curie ontdekken het radium.
    • 26 december » Ontdekking van radium, door Marie Curie.
  • De temperatuur op 3 november 1922 lag tussen 0,7 °C en 6,7 °C en was gemiddeld 3,1 °C. Er was 2,2 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
    • 18 maart » In India wordt Mahatma Gandhi veroordeeld tot zes jaar gevangenisstraf voor burgerlijke ongehoorzaamheid. Hij zal hiervan 2 jaar uitzitten.
    • 3 april » Jozef Stalin wordt de eerste secretaris-generaal van de Communistische Partij van de Sovjet-Unie.
    • 30 april » Oprichting van de Poolse voetbalclub Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski.
    • 10 juni » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SV Mattersburg.
    • 29 juni » Bisschopswijding van Johannes Olav Smit, Nederlands apostolisch vicaris van Noorwegen, in de Sint Lebuïnuskerk in Deventer.
    • 30 december » Lenin sticht de Unie van Socialistische Sovjet-Republieken.
  • De temperatuur op 11 juni 1932 lag tussen 11,5 °C en 25,7 °C en was gemiddeld 18,9 °C. Er was 11,3 uur zonneschijn (68%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
    • 6 mei » Moordaanslag op president Paul Doumer van Frankrijk in Parijs. De president sterft een dag later aan zijn verwondingen.
    • 10 mei » Het Wilhelmus wordt het Nederlandse volkslied.
    • 12 mei » Tien weken na zijn kidnapping wordt het zoontje van Charles Lindbergh dood teruggevonden.
    • 28 juni » In België wordt de eerste taalwet in stemming gebracht.
    • 5 juli » Antonio de Oliveira Salazar wordt minister-president van Portugal.
    • 31 oktober » Het Londense metrostation Gillespie Road wordt vernoemd naar Arsenal.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Dobbelaar


De publicatie Stamboom Schrier is opgesteld door Marco Schrier (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Marco Schrier, "Stamboom Schrier", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-schrier/I1117.php : benaderd 20 januari 2026), "Abraham Jacobus Johannes Dobbelaar (1898-1932)".