Stamboom Schraa » Margaret Elaine Overstrud (1925-2005)

Persoonlijke gegevens Margaret Elaine Overstrud 

  • Zij is geboren op 25 mei 1925 in Stillwater-Minnesota-USA.
  • Zij is overleden op 19 maart 2005 in Mankota-Minnesota-USA, zij was toen 79 jaar oud.

Gezin van Margaret Elaine Overstrud

Zij is getrouwd met George Howard Mellema.

Zij zijn getrouwd op 13 december 1947 te Minneapolis-Hennepin County-Minnesota-USA, zij was toen 22 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Margaret Elaine Overstrud?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Margaret Elaine Overstrud

Margaret Elaine Overstrud
1925-2005

1947

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 mei 1925 lag tussen 8,8 °C en 19,8 °C en was gemiddeld 14,5 °C. Er was 12,3 uur zonneschijn (76%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
    • 12 april » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Club Bolívar.
    • 7 juli » Oprichting van de Belgische voetbalclub Koninklijke White Star Club Lauwe.
    • 10 augustus » Stormramp van 1925, een noodweer met zeer zware windstoten en meerdere tornado's richt veel schade aan. Vooral Borculo wordt zwaar getroffen.
    • 20 september » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Independiente Foot-Ball Club.
    • 10 november » Gerrit Hendrik Kersten zorgde voor het aannemen van een amendement dat de val van kabinet-Colijn I veroorzaakte.
    • 25 december » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de tweede keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-2 gelijk te spelen tegen naaste belager Brazilië.
  • De temperatuur op 13 december 1947 lag tussen 5,0 °C en 8,4 °C en was gemiddeld 6,7 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 0,3 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
    • 7 februari » Bij het dorp Qumran worden de Dode Zee-rollen gevonden. Ze bevatten onder meer fragmenten van bijna alle boeken van het Oude Testament.
    • 21 maart » Encycliek Fulgens Radiatur van Paus Pius XII over Sint Benedictus.
    • 7 juni » Oprichting van de Roemeense voetbalclub Steaua Boekarest.
    • 21 juli » Begin van de eerste politionele actie in Nederlands-Indië.
    • 6 november » Meet the Press, Amerika's langstlopende televisieprogramma, wordt voor het eerst uitgezonden.
    • 29 november » De Algemene Vergadering van de Verenigde Naties besluit Palestina te verdelen tussen Arabieren en Joden.
  • De temperatuur op 19 maart 2005 lag tussen 7,0 °C en 11,8 °C en was gemiddeld 9,5 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,4 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2005: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 28 maart » Zware aardbeving voor de kust van Sumatra.
    • 6 april » In de Zoetermeerse gezinsmoord vermoordt een man zijn echtgenote en twee dochters.
    • 1 juni » De Nederlandse burgers stemmen met een grote meerderheid (61,6%) tegen het Verdrag tot vaststelling van een Grondwet voor Europa.
    • 8 augustus » Zwemster Lisbeth Lenton scherpt in Melbourne het wereldrecord op de 100 meter vrije slag kortebaan (25 meter) aan tot 51,91. De mondiale toptijd was met 52,17 in handen van Therese Alshammar.
    • 9 september » De Nederlandse judoka's Edith Bosch en Guillaume Elmont worden in Caïro wereldkampioen.
    • 31 oktober » Ophokplicht geldt ook voor particulieren met hobbykippen in gevoelige natuurgebieden (in verband met vogelgriep).


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia

  • 2003 » Meg de Jongh (78), Nederlands voetballer/-trainer, atleet en ijshockeyer
  • 2004 » George Khouri, (20) Israëlisch student
  • 2005 » John DeLorean (80), Amerikaans ingenieur en autofabrikant
  • 2005 » Hellema (84), Nederlands verzetsstrijder en schrijver
  • 2005 » Wim van der Gijp (76), Nederlands voetballer
  • 2007 » Luther Ingram (69), Amerikaans R&B/soulzanger en -songwriter

Over de familienaam Overstrud


De publicatie Stamboom Schraa is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
B. Schraa, "Stamboom Schraa", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-schraa/I2580.php : benaderd 12 maart 2026), "Margaret Elaine Overstrud (1925-2005)".