Stamboom Schols » Adelheid van Zutphen

Persoonlijke gegevens Adelheid van Zutphen 

  • Zij is geboren.Bron 1
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 29 november 2015.

Gezin van Adelheid van Zutphen

Zij heeft/had een relatie met Robbert Ii van Heusden.

De relatie startte


Kind(eren):

  1. Edmund van Heusden  ????-920 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adelheid van Zutphen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Adelheid van Zutphen

Adelheid van Zutphen



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. http://gw.geneanet.org/jmpiresechehaye?lang=nl&pz=jean+marie+joseph+germain&nz=pire&ocz=0&p=adelheid&n=van+zutphen

Over de familienaam Van Zutphen


De publicatie Stamboom Schols is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Huub Schols, "Stamboom Schols", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-schols/I83909.php : benaderd 1 februari 2026), "Adelheid van Zutphen".