Stamboom Schols » Jozef Petrus Hubertus Berkenfeld (-> 1933)

Persoonlijke gegevens Jozef Petrus Hubertus Berkenfeld 

  • Hij is geboren in Roermond (Roermond) (Limburg).
  • Hij werd gedoopt.
  • Hij is gedoopt.
  • Hij is overleden na 1933.
  • Een kind van Jan Jozef Berkenfeld en Petronella Hubertina Stocx
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 13 september 2011.

Gezin van Jozef Petrus Hubertus Berkenfeld

Hij is getrouwd met Cornelia Clara Hubertina de Brouwer.

Toestemming voor het huwelijk is 29 april 1902 verkregen te Roermond (Roermond) (Limburg).Bron 1

Zij zijn getrouwd op 29 april 1902 te Roermond (Roermond) (Limburg).Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jozef Petrus Hubertus Berkenfeld?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jozef Petrus Hubertus Berkenfeld

Jozef Petrus Hubertus Berkenfeld
-> 1933

1902

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. Huwelijksakte Toeg.nr. 12.089 Inv.nr. 85 Aktenr. 0

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 april 1902 lag tussen 1,4 °C en 11,3 °C en was gemiddeld 6,8 °C. Er was 10,0 uur zonneschijn (68%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 25 februari » Het Londense publiek staat versteld bij de demonstratie van de eerste stofzuiger door Hubert Booth.
    • 6 maart » Real Madrid wordt opgericht.
    • 8 mei » Op Martinique barst een vulkaan uit. Gloeiend hete lava stroomt over de hellingen van de Mont Pelée naar beneden. Ten gevolge van die uitbarsting verliezen vele mensen het leven en wordt de voornaamste stad op het eiland, Saint Pierre, verwoest.
    • 20 mei » Cuba wordt onafhankelijk van de Verenigde Staten.
    • 23 juli » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub SBV Excelsior.
    • 31 oktober » Voltooiing van de eerste telegraafkabel door de Stille Oceaan.

Over de familienaam Berkenfeld


De publicatie Stamboom Schols is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Huub Schols, "Stamboom Schols", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-schols/I8289.php : benaderd 5 februari 2026), "Jozef Petrus Hubertus Berkenfeld (-> 1933)".