Stamboom Schols » Henderina Traas (1849-1922)

Persoonlijke gegevens Henderina Traas 

  • Zij is geboren in het jaar 1849 in Borssele (Baarland) (Zeeland).
  • Zij is overleden op 28 april 1922 in Borssele (Baarland) (Zeeland), zij was toen 73 jaar oud.
  • Registratie van overlijden op 28 april 1922.Bron 1
  • Een kind van Jan Traas en Jobje Cornelia Meijers
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 27 november 2012.

Gezin van Henderina Traas

Zij is getrouwd met Izak Traas.

Toestemming voor het huwelijk is 1 augustus 1873 verkregen te Borssele (Baarland) (Zeeland).Bron 1

Zij zijn getrouwd op 1 augustus 1873 te Borssele (Baarland) (Zeeland), zij was toen 24 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. Jobje Cornelia Traas  1875-1909 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Henderina Traas?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Henderina Traas

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Henderina Traas


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. WieWasWie

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 augustus 1873 lag rond de 22,3 °C. De winddruk was 9 kgf/m2 en kwam overheersend uit het westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 57%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 6 juli 1872 tot 27 augustus 1874 was er in Nederland het kabinet De Vries - Fransen van de Putte met als eerste ministers Mr. G. de Vries Azn. (liberaal) en I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
  • In het jaar 1873: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Japan gaat over op de gregoriaanse kalender.
    • 2 februari » Bisschopswijding van Edmond Dumont, 97-ste bisschop van het bisdom Doornik.
    • 4 maart » Ulysses S. Grant wordt beëdigd voor een tweede termijn als president van de Verenigde Staten
    • 1 april » Het Britse stoomschip Atlantic zinkt voor de kust van Nova Scotia, 547 mensen komen om.
    • 21 juli » In Adair, Iowa beroven Jesse James en de James-Younger gang een trein. Dit is de eerste succesvolle treinberoving in het westen van de Verenigde Staten. In totaal US$3,000 werd gestolen van de Rock Island Express.
    • 27 oktober » Joseph Glidden vraagt octrooi aan op prikkeldraad.
  • De temperatuur op 28 april 1922 lag tussen 1,3 °C en 10,1 °C en was gemiddeld 5,7 °C. Er was 3,0 mm neerslag. Er was 3,5 uur zonneschijn (24%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
    • 25 februari » Henri Landru, beter bekend als blauwbaard wordt geëxecuteerd.
    • 7 mei » België verslaat het Nederlands voetbalelftal met 2-1.
    • 29 juni » Bisschopswijding van Johannes Olav Smit, Nederlands apostolisch vicaris van Noorwegen, in de Sint Lebuïnuskerk in Deventer.
    • 24 juli » Palestina wordt formeel een Brits mandaatgebied.
    • 4 november » De Britse archeoloog Howard Carter ontdekt het graf van de Egyptische farao Toetanchamon.
    • 22 december » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Jönköpings Södra IF.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Traas

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Traas.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Traas.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Traas (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Schols is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Huub Schols, "Stamboom Schols", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-schols/I71190.php : benaderd 26 februari 2026), "Henderina Traas (1849-1922)".