Stamboom Schols » Antje Stapel (1879-1918)

Persoonlijke gegevens Antje Stapel 

  • Zij is geboren in het jaar 1879 in Waterland (Broek in Waterland) (Noord-Holland).
  • Beroep: Onderwijzeres.
  • Zij is overleden op 18 augustus 1918 in Medemblik (Abbekerk) (Noord-Holland), zij was toen 39 jaar oud.Bron 1
  • Registratie van overlijden op 19 augustus 1918.Bron 2
  • Een kind van Pieter Stapel en Grietje Zijp
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 6 februari 2011.

Gezin van Antje Stapel

Zij is getrouwd met Gerrit Fris.

Toestemming voor het huwelijk is 31 oktober 1902 verkregen te Zaanstad (Assendelft) (Noord-Holland).Bron 2

Zij zijn getrouwd op 31 oktober 1902 te Zaanstad (Assendelft) (Noord-Holland), zij was toen 23 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antje Stapel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Antje Stapel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Antje Stapel

Henricus Zijp
1817-1862
Antje Schenk
1819-1895
Pieter Stapel
1846-????
Grietje Zijp
1845-1886

Antje Stapel
1879-1918

1902

Gerrit Fris
1881-> 1918


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Overlijdensakte Aktenr. 7
  2. Noord-Hollands Archief
  3. Huwelijksakte Toeg.nr. 358 Inv.nr. 11 Aktenr. 32

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 31 oktober 1902 lag tussen 0,4 °C en 12,9 °C en was gemiddeld 6,9 °C. Er was 2,8 uur zonneschijn (29%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 6 maart » Real Madrid wordt opgericht.
    • 2 april » Dimitri Spijagin (Russisch minister van Binnenlandse Zaken wordt in Mariinskipaleis vermoordt door een terrorist)
    • 8 mei » Op Martinique barst een vulkaan uit. Gloeiend hete lava stroomt over de hellingen van de Mont Pelée naar beneden. Ten gevolge van die uitbarsting verliezen vele mensen het leven en wordt de voornaamste stad op het eiland, Saint Pierre, verwoest.
    • 28 mei » Encycliek Mirae Caritatis van Paus Leo XIII over de Heilige Eucharistie.
    • 31 mei » Einde van de Tweede Boerenoorlog in Zuid-Afrika.
    • 18 augustus » Oprichting van de Oostenrijkse omnisportvereniging Grazer AK.
  • De temperatuur op 18 augustus 1918 lag tussen 14,6 °C en 19,9 °C en was gemiddeld 16,5 °C. Er was 0,8 mm neerslag. Er was 2,0 uur zonneschijn (14%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
    • 19 maart » Het Amerikaanse Congres stelt de tijdzones vast, en keurt de zomertijd goed.
    • 23 mei » De raffinaderij van Koninklijke Olie op Curaçao wordt in bedrijf gesteld.
    • 24 mei » Amerikaanse troepen arriveren in Noord-Frankrijk.
    • 17 juli » De Russische tsaar Nicolaas II en zijn gezin worden, na anderhalf jaar verbanning, op last van de nieuwe plaatselijke Sovjetleiders gefusilleerd in Jekaterinenburg.
    • 6 september » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub General Caballero onder de naam Deportivo Meilicke.
    • 13 september » Treinramp bij Weesp. Door zware regenval, waarbij de spoordijk bij de brug over het, toenmalige Merwedekanaal bij Weesp verzadigd raakt, glijd een passagierstrein uit Amersfoort naar Amsterdam met rails en al van de dijk. Er vallen 41 doden en 42 gewonden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Stapel

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Stapel.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Stapel.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Stapel (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Schols is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Huub Schols, "Stamboom Schols", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-schols/I68352.php : benaderd 9 februari 2026), "Antje Stapel (1879-1918)".