Stamboom Schols » Pietje Hilles Smid (1882-< 1906)

Persoonlijke gegevens Pietje Hilles Smid 

  • Zij is geboren in het jaar 1882 in Achtkarspelen (Twijzel) (Friesland).
  • Zij is overleden voor 1906.
  • Een kind van Hille Folkerts Smid en Aaltje Ypes Koning
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 15 mei 2011.

Gezin van Pietje Hilles Smid

Zij is getrouwd met Jan Lourens.

Toestemming voor het huwelijk is 23 november 1901 verkregen te Achtkarspelen (Achtkarspelen) (Friesland).Bron 1

Zij zijn getrouwd op 23 november 1901 te Achtkarspelen (Achtkarspelen) (Friesland), zij was toen 19 jaar oud.Bron 2

Aan hem is toestemming verleend om te trouwen met de zus van zijn overleden vrouw bij K.B. 23 april 1906; met legitimatie van een kind.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pietje Hilles Smid?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Pietje Hilles Smid

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Pietje Hilles Smid

Pietje Hilles Smid
1882-< 1906

1901

Jan Lourens
1861-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. Huwelijksakte Toeg.nr. 30-01 Inv.nr. 2039 Aktenr. 97

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 november 1901 lag tussen -4,2 °C en 6,4 °C en was gemiddeld 0,7 °C. Er was 5,9 uur zonneschijn (70%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 28 januari » Scheepsramp SS Holland tijdens een zware storm op het hoofd van de Nieuwe Waterweg, 16 opvarenden verdrinken.
    • 28 april » Oprichting van de Koninklijke Nederlandse Atletiek Unie.
    • 1 juni » De Ongevallenwet treedt in werking. De wet is de eerste markering van de verzorgingsstaat die in Nederland gestalte gaat krijgen.
    • 22 juli » Servië herstelt de diplomatieke betrekkingen met Montenegro.
    • 14 september » Drie wetenschappers vinden aan de oevers van de rivier Berezovka in Siberië een buitengewoon volledig lichaam van een mammoet.
    • 10 december » De eerste Nobelprijs wordt uitgereikt.

Over de familienaam Smid

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Smid.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Smid.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Smid (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Schols is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Huub Schols, "Stamboom Schols", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-schols/I67079.php : benaderd 2 februari 2026), "Pietje Hilles Smid (1882-< 1906)".