Stamboom Schols » Hubert Mathijs Hendrix (-1977)

Persoonlijke gegevens Hubert Mathijs Hendrix 


Gezin van Hubert Mathijs Hendrix

Hij is getrouwd met Gertrudis Houben.

Zij zijn getrouwd op 1 juni 1927 te Stein (Stein) (Limburg).

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hubert Mathijs Hendrix?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Hubert Mathijs Hendrix

Hubert Mathijs Hendrix
-1977

1927

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 mei 1903 lag tussen 9,2 °C en 13,6 °C en was gemiddeld 11,4 °C. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
    • 14 januari » In Amsterdam breekt een spoorwegstaking uit.
    • 23 februari » Cuba verhuurt Guantanamo Bay "voor de eeuwigheid" aan de Verenigde Staten.
    • 20 april » De Rotterdamse rechtbank beëdigt Mr. A.E. van den Hoek-Kok als eerste vrouwelijke advocaat in Nederland.
    • 9 augustus » Kroning van Paus Pius X in Rome.
    • 3 oktober » In Rotterdam worden de eerste twee droogdokken in gebruik genomen.
    • 2 november » Andrew Carnegie ondertekent in New York de stichtingsakte van de Carnegie Stichting.
  • De temperatuur op 1 juni 1927 lag tussen 12,1 °C en 22,8 °C en was gemiddeld 15,7 °C. Er was 27,8 mm neerslag. Er was 1,9 uur zonneschijn (12%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Joop Wolff, Nederlands verzetsstrijder, journalist en communistisch politicus († 2007)
    • 11 mei » De Academy of Motion Picture Arts and Sciences, de "Academy" die de Oscars uitreikt, wordt opgericht.
    • 24 mei » Oprichting van de Chileense voetbalclub Universidad de Chile.
    • 1 juni » Een hevige tornado richt grote verwoestingen aan in de Achterhoek.
    • 29 juli » Ingebruikname eerste ijzeren long, in New York.
    • 2 december » De Ford Motor Company presenteert de Ford Model A.
  • De temperatuur op 4 oktober 1977 lag tussen 10,7 °C en 14,7 °C en was gemiddeld 12,8 °C. Er was 1,0 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was 0,6 uur zonneschijn (5%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
  • In het jaar 1977: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,8 miljoen inwoners.
    • 15 juni » Wim Polak volgt Ivo Samkalden op als burgemeester van de gemeente Amsterdam.
    • 19 juni » Heiligverklaring van John Nepomucene Neumann (1811-1860), Amerikaans bisschop van Aartsbisdom Philadelphia.
    • 26 juni » De Nederlandse motorcoureur Wil Hartog wint de TT van Assen in de 500cc-klasse.
    • 27 juni » Paus Paulus VI creëert vier nieuwe kardinalen, onder wie de Duitse aartsbisschop van München en Freising Joseph Ratzinger.
    • 13 juli » Een grote brand in vijf opslagloodsen met boter en vlees zorgt in Elst voor vettige rookwolken en veel stankoverlast.
    • 13 december » Een DC-3 vliegtuig van de Amerikaanse overheid stort neer na het opstijgen in Evansville (Indiana), waarbij 29 personen omkomen, onder wie het basketbalteam van de University of Evansville.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Hendrix

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hendrix.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hendrix.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hendrix (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Schols is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Huub Schols, "Stamboom Schols", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-schols/I32680.php : benaderd 21 februari 2026), "Hubert Mathijs Hendrix (-1977)".