Stamboom Schols » Joanna Catharina Haex (1852-1922)

Persoonlijke gegevens Joanna Catharina Haex 

  • Zij is geboren in het jaar 1852 in Weert (Weert) (Limburg).Bron 1
  • Zij is overleden op 23 april 1922 in Roermond (Roermond) (Limburg), zij was toen 70 jaar oud.Bron 1
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 11 september 2011.

Gezin van Joanna Catharina Haex

Zij heeft/had een relatie met Martinus Hubertus Janssens.

De relatie startte


Kind(eren):

  1. Frans Hubert Janssens  1890-1960 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joanna Catharina Haex?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Joanna Catharina Haex

Joanna Catharina Haex
1852-1922



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. http://gw2.geneanet.org/ligenima?lang=nl;pz=nilaine+chantal;nz=de+haan;ocz=0;p=joanna+catharina;n=haex

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 april 1922 lag tussen -1,8 °C en 10,7 °C en was gemiddeld 6,1 °C. Er was 3,9 uur zonneschijn (27%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
    • 16 februari » Het Rotterdams Nieuwsblad begint als eerste dagblad met een strip, Nieuwe Oostersche Sprookjes, van de hand van Henk Backer.
    • 7 mei » België verslaat het Nederlands voetbalelftal met 2-1.
    • 8 juni » Huwelijk van koning Alexander I van Joegoslavië en prinses Marie van Hohenzollern-Sigmaringen in Belgrado.
    • 29 juni » Bisschopswijding van Johannes Olav Smit, Nederlands apostolisch vicaris van Noorwegen, in de Sint Lebuïnuskerk in Deventer.
    • 31 oktober » De RAI Amsterdam opent een semipermanente tentoonstellingshal aan de Ferdinand Bolstraat te Amsterdam.
    • 26 november » Howard Carter en Lord Carnarvon betreden de tombe van de Egyptische farao Toetanchamon.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Haex

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Haex.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Haex.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Haex (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Schols is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Huub Schols, "Stamboom Schols", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-schols/I29917.php : benaderd 7 februari 2026), "Joanna Catharina Haex (1852-1922)".