Stamboom Schols » Anna Barbara "Berta" Geurts (1906-1998)

Persoonlijke gegevens Anna Barbara "Berta" Geurts 


Gezin van Anna Barbara "Berta" Geurts

(1) Zij is getrouwd met Oscar Anton Toma.

Toestemming voor het huwelijk is 7 augustus 1925 verkregen te Kerkrade (Kerkrade) (Limburg).Bron 2

Zij zijn getrouwd op 7 augustus 1925 te Kerkrade (Kerkrade) (Limburg), zij was toen 19 jaar oud.Bron 3

Lodewijk Herpers was hierbij getuige.
Leonard Bost was hierbij getuige.
Ze zijn in de kerk getrouwd op 7 augustus 1925 te Kerkrade (Kerkrade) (Limburg), zij was toen 19 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Anna Barbara Toma  1926-1997 


Kind(eren):

  1. Bernard Edmond Geurtz  1923-2014 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Barbara "Berta" Geurts?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anna Barbara "Berta" Geurts

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Barbara Geurts


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Geboorteakte
  2. Huwelijksakte
  3. Uitreksel Burgerlijke stand

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 juli 1906 lag tussen 8,9 °C en 23,4 °C en was gemiddeld 17,5 °C. Er was 13,6 uur zonneschijn (82%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 10 maart » In het Franse Courrières komen bij een grote mijnramp 1100 mijnwerkers om.
    • 26 maart » De Electrotechnische Vereeniging (ETV) wordt opgericht.
    • 19 april » Maurice Brébart en Fernand Oedenkoven stichten de krant La Dernière Heure.
    • 19 mei » De 19,7km lange Simplon-tunnel tussen Zwitserland en Italië wordt feestelijk geopend.
    • 13 juni » Oprichting van de Poolse voetbalclub Cracovia Kraków.
    • 22 november » In Bilthoven wordt de Stichtse Cricket en Hockey Club (SCHC) opgericht.
  • De temperatuur op 7 augustus 1925 lag tussen 11,1 °C en 21,3 °C en was gemiddeld 16,4 °C. Er was 5,1 uur zonneschijn (34%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
    • 13 maart » In Tennessee verbiedt een wet het leren van evolutie op school.
    • 1 mei » Oprichting van de Ecuadoraanse voetbalclub Barcelona Sporting Club.
    • 2 augustus » Conrad Hilton opent in Dallas, Texas het eerste Hilton-hotel.
    • 11 november » Robert Millikan bewijst het bestaan van kosmische straling.
    • 12 december » Reza Pahlavi grijpt de macht in Iran als Sjah.
    • 25 december » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de tweede keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-2 gelijk te spelen tegen naaste belager Brazilië.
  • De temperatuur op 16 mei 1998 lag tussen 10,8 °C en 21,7 °C en was gemiddeld 16,5 °C. Er was 14,8 uur zonneschijn (94%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1998: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,7 miljoen inwoners.
    • 3 februari » Karla Faye Tucker is de eerste vrouw sinds 135 jaar op wie in Texas de doodstraf wordt toegepast.
    • 1 mei » Amsterdam is van 1 tot en met 16 mei gastheer van het eerste officiële wereldkampioenschap rugby voor vrouwen. Aan het toernooi doen zestien landen mee. Nieuw-Zeeland wint, Nederland eindigt als dertiende.
    • 3 mei » Wim Duisenberg wordt benoemd tot de eerste voorzitter van de Europese Centrale Bank.
    • 19 mei » Jan Peter Balkenende wordt lid van de Tweede Kamerfractie van het CDA.
    • 20 mei » Unihockey en Floorball Club Utrecht wordt opgericht onder de naam Sticky Fingers en is daarmee een van de oudste floorballverenigingen van Nederland.
    • 6 juni » Atlete Ester Goossens brengt in Malmö het Nederlands record op de 400 meter op 51.35 seconden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Geurts

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Geurts.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Geurts.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Geurts (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Schols is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Huub Schols, "Stamboom Schols", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-schols/I27014.php : benaderd 30 januari 2026), "Anna Barbara "Berta" Geurts (1906-1998)".