Stamboom Schols » Christiaan Dassen (1909-1942)

Persoonlijke gegevens Christiaan Dassen 

  • Hij is geboren in het jaar 1909.Bron 1
    Leeftijd bij overlijden 33 jaar.
    Naam moeder op overlijdensakte Louisa Schoutete
  • Hij is overleden op 10 oktober 1942 in Maastricht (Maastricht) (Limburg), hij was toen 33 jaar oud.Bron 2
    Er is tevens een overlijdensakte in Beek : Toeg.nr. 12.006 Inv.nr. 41 Aktenr. 51
  • Registratie van overlijden op 12 oktober 1942.Bron 3
  • Een kind van Martin Dassen en Louisa Schoutese
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 13 mei 2007.

Gezin van Christiaan Dassen

Hij heeft/had een relatie met Maria Catharina Hubertina Pachen.

De relatie startte

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Christiaan Dassen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Christiaan Dassen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Christiaan Dassen


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Overlijdensakte
  2. Overlijdensakte Toeg.nr. 12.059 Inv.nr. 308 Aktenr. 629
  3. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 oktober 1942 lag tussen 10,5 °C en 13,1 °C en was gemiddeld 12,0 °C. Er was 11,3 mm neerslag gedurende 9,8 uur. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1942: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,0 miljoen inwoners.
    • 25 januari » Thailand verklaart de Verenigde Staten en het Verenigd Koninkrijk de oorlog.
    • 8 maart » De Nederlandse mijnenveger Jan van Amstel tot zinken gebracht door een Japanse torpedobootjager.
    • 5 april » Japanse strijdkrachten voeren een bombardement op Colombo en de marinebasis daar uit, maar de geallieerde schepen hadden al op 30 maart de haven verlaten.
    • 11 september » Verzetsactie in vernietigingskamp Treblinka, waarbij SS'er Max Biala wordt vermoord.
    • 4 december » De Verenigde Staten bombarderen voor het eerst het vasteland van Italië.
    • 6 december » De RAF bombardeert de Philipsfabrieken in Eindhoven om de levering van goederen aan de Duitsers te laten stagneren.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Dassen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Dassen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Dassen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Dassen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Schols is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Huub Schols, "Stamboom Schols", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-schols/I19074.php : benaderd 4 maart 2026), "Christiaan Dassen (1909-1942)".