Stamboom Schol » Foekje(n) Dijkstra (1923-2001)

Persoonlijke gegevens Foekje(n) Dijkstra 


Gezin van Foekje(n) Dijkstra

Zij is getrouwd met Jan Lentink.

Zij zijn getrouwd op 9 april 1947 te Rheden, zij was toen 24 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. Albert Lentink  1948-2024 
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Foekje(n) Dijkstra?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Foekje(n) Dijkstra

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Foekje(n) Dijkstra

Freerk Wind
1861-????
Jan Dijkstra
1900-1991
Gettje Wind
1901-2004

Foekje(n) Dijkstra
1923-2001

1947

Jan Lentink
1921-2004


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. online begraafplaatsen
    2. CBG

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 22 februari 1923 lag tussen -0,3 °C en 6,9 °C en was gemiddeld 2,9 °C. Er was 1,2 mm neerslag. Er was 4,9 uur zonneschijn (47%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
      • 2 februari » Verheffing van het Rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Siberië in de Sovjet-Unie tot Bisdom Vladivostok.
      • 16 februari » Howard Carter opent het graf van farao Toetanchamon dat gevuld bleek met schatten.
      • 14 juni » Warren G. Harding gebruikt als eerste Amerikaanse president de radio.
      • 21 juli » In Nederland begint de HDO, de voorloper van de AVRO, met radio-uitzendingen.
      • 6 oktober » In Vught wordt de Vughtse Mixed Hockey & Cricket Club MOP opgericht.
      • 16 oktober » The Walt Disney Company wordt opgericht door Walt Disney en zijn broer Roy Disney.
    • De temperatuur op 9 april 1947 lag tussen 1,1 °C en 9,4 °C en was gemiddeld 4,4 °C. Er was 2,4 mm neerslag gedurende 3,5 uur. Er was 7,3 uur zonneschijn (54%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
      • 8 februari » Jan van der Hoorn wint de negende Elfstedentocht.
      • 28 april » Thor Heyerdahl begint vanuit Peru aan zijn reis aan boord van een balsavlot, de Kon Tiki.
      • 21 juli » Begin van de eerste politionele actie in Nederlands-Indië.
      • 7 oktober » Bisschopswijding van Antonius Hanssen, bisschop-coadjutor van Roermond.
      • 25 november » Nieuw-Zeeland wordt een dominion.
      • 29 november » De Algemene Vergadering van de Verenigde Naties besluit Palestina te verdelen tussen Arabieren en Joden.
    • De temperatuur op 20 juni 2001 lag tussen 8,0 °C en 23,6 °C en was gemiddeld 17,0 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 8,7 uur zonneschijn (52%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 2001: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,0 miljoen inwoners.
      • 10 april » Instorting van de toneeltoren-in-aanbouw van Schouwburg Het Park in Hoorn.
      • 23 mei » Ex-koning Michaël I van Roemenië zet weer voet in het paleis in Boekarest.
      • 10 juni » Leefbaar Nederland houdt haar eerste algemene ledenvergadering.
      • 6 juli » Opening van het Stade 7 Novembre in Radès, Tunesië.
      • 14 september » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub Almere City FC.
      • 14 december » Er ontstaat in Nederland een stormloop op de gratis eurokits die opgehaald kunnen worden.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Dijkstra

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Dijkstra.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Dijkstra.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Dijkstra (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Schol is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Albert Schol, "Stamboom Schol", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-schol/I9110.php : benaderd 5 januari 2026), "Foekje(n) Dijkstra (1923-2001)".