Stamboom Schol » Hendrina Johanna Gergoski (1917-2008)

Persoonlijke gegevens Hendrina Johanna Gergoski 


Gezin van Hendrina Johanna Gergoski

Zij is getrouwd met Hendrik Jan Barink.

Zij zijn getrouwd op 6 januari 1945 te Rheden, zij was toen 27 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Hendrik Jan Barink  1945-2003

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrina Johanna Gergoski?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrina Johanna Gergoski

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrina Johanna Gergoski


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 november 1917 lag tussen 6,3 °C en 11,2 °C en was gemiddeld 8,2 °C. Er was 1,6 uur zonneschijn (17%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
      • 17 januari » De Verenigde Staten kopen de Maagdeneilanden van Denemarken voor $25 miljoen.
      • 14 maart » Het Russische regime van de tsaar komt ten val.
      • 1 mei » Oprichting van de Congregatie voor de Oosterse Kerken van de Romeinse Curie door paus Benedictus XV.
      • 8 juli » De opstand in Petrograd (Sint-Petersburg) mislukt en Lenin vlucht naar Finland.
      • 14 oktober » Het Uruguayaans voetbalelftal wint ook de tweede editie van de Copa América. In de slotwedstrijd wordt naaste concurrent Argentinië met 1-0 verslagen.
      • 25 december » De Turken zetten de laatste grote aanval in op Jeruzalem. De bezetters, de Britse troepen, winnen de slag.
    • De temperatuur op 6 januari 1945 lag tussen -3,3 °C en 3,7 °C en was gemiddeld -0,1 °C. Er was 1,2 uur zonneschijn (15%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1945: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,2 miljoen inwoners.
      • 7 maart » Bij Woeste Hoeve vindt een aanslag op commissaris-generaal Rauter plaats; als represaille worden 250 mensen gefusilleerd.
      • 19 april » De Duitsers zetten de Wieringermeerpolder onder water om de opmars van de geallieerden te vertragen.
      • 29 april » Adolf Hitler trouwt met Eva Braun.
      • 6 augustus » WO II: de eerste atoombomaanval ooit wordt uitgevoerd op Hiroshima: 70.000 doden.
      • 10 september » Vidkun Quisling wordt ter dood veroordeeld wegens collaboratie met de nazi's.
      • 10 december » Nederland wordt lid van de Verenigde Naties
    • De temperatuur op 22 juli 2008 lag tussen 12,5 °C en 20,5 °C en was gemiddeld 16,2 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,7 uur. Er was 6,9 uur zonneschijn (43%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2008: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,4 miljoen inwoners.
      • 17 februari » Kosovo verklaart zich officieel onafhankelijk van Servië.
      • 11 mei » De Colombiaanse krant El Espectador verschijnt weer dagelijks.
      • 21 mei » Manchester United wint de UEFA Champions League. In de finale in Moskou wordt landgenoot Chelsea na penalty's verslagen nadat de wedstrijd na reguliere speeltijd en verlenging in 1-1 is geëindigd.
      • 20 juli » Opening van de Energieteam Arena in de Duitse stad Paderborn.
      • 19 september » Venezuela zet twee afgevaardigden van mensenrechtenorganisatie Human Rights Watch het land uit vanwege een rapport waarin de organisatie president Hugo Chávez beschuldigt van het verzwakken van de democratie en de rechtspraak.
      • 4 november » Barack Obama wint de Amerikaanse presidentsverkiezingen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1912 » Alfredo Stroessner, Paraguayaans president, dictator en militair († 2006)
    • 1915 » André Dequae, Vlaams politicus († 2006)
    • 1917 » Wladimir de Vries, Nederlands beeldhouwer († 2001)
    • 1917 » Conor Cruise O'Brien, Iers politicus en journalist († 2008)
    • 1920 » Trix van Brussel, Nederlands kinderboekenschrijfster († 2019)
    • 1921 » Charles Bronson, Amerikaans filmacteur († 2003)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Gergoski

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Gergoski.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Gergoski.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Gergoski (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Schol is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Albert Schol, "Stamboom Schol", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-schol/I5714.php : benaderd 14 maart 2026), "Hendrina Johanna Gergoski (1917-2008)".