Stamboom Schol » Evert van de Weerd (1879-????)

Persoonlijke gegevens Evert van de Weerd 

  • Hij is geboren in het jaar 1879 in Ede.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 3 oktober 2019.

Gezin van Evert van de Weerd

Hij heeft/had een relatie met Johanna Cornelia Oostmeijer.

De relatie startte


Kind(eren):

  1. Johanna van de Weerd  1906-1985 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Evert van de Weerd?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Evert van de Weerd

Evert van de Weerd
1879-????



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Over de familienaam Van de Weerd


De publicatie Stamboom Schol is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Albert Schol, "Stamboom Schol", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-schol/I1879.php : benaderd 12 januari 2026), "Evert van de Weerd (1879-????)".