Stamboom Schmidt » Hillechiena Fenna Ebels (1876-????)

Persoonlijke gegevens Hillechiena Fenna Ebels 

Bron 1
  • Zij is geboren op 18 juni 1876 in Gemeente Delfzijl, Groningen, Nederland.
    bron: wiewaswie.nl
  • (Wonende) op 4 februari 1936 in Gemeente 's-Gravenhage, Zuid-Holland, Nederland.
    bron: overlijdensakte Willem Albert van Heulen
  • (Wonende) op 30 november 1905 in Rabenhaupstraat 50, Gemeente Groningen, Groningen, Nederland.
    bron: huwelijksakte
  • (Wonende) op 16 juni 1921 in van Loostraat 56, Gemeente 's-Gravenhage, Zuid-Holland, Nederland.
    bron: rouwadvertentie Hilda van Heulen
  • (Wonende) op 4 februari 1936 in van Reesstraat 85, Gemeente 's-Gravenhage, Zuid-Holland, Nederland.
    bron: rouwadvertentie Willem Albert van Heulen
  • (Wonende) in Gemeente 's-Gravenhage, Zuid-Holland, Nederland.
    bron: bevolkingsregister 's-Gravenhage

Gezin van Hillechiena Fenna Ebels

Zij is getrouwd met Willem Albert van Heulen.Bronnen 2, 3

Willem Albert van Heulen is bij zijn huwelijk 33 jaar
Hillechiana Fenna Ebels is bij haar huwelijk 29 jaar
Huwelijksakte
Aktenummer 507
Getuigen:
Albertus van Heulen (kuiper) (vader)
Fransicus Benedictus Of? (handelsagent)
Antonie Drenth (kapper)
? Rudolf Rodenburg (zonder beroep)


 

Zij zijn getrouwd op 30 november 1905 te Gemeente Groningen, Groningen, Nederland, zij was toen 29 jaar oud.

bron: wiewaswie.nl

Kind(eren):

  1. Hilda van Heulen  1906-1921

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hillechiena Fenna Ebels?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Hillechiena Fenna Ebels

Hillechiena Fenna Ebels
1876-????

1905

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. WieWasWie, via https://www.wiewaswie.nl/personen-zoeken...
    Geregistreerde:
    Hillechiena Fenna Ebels
    Geboortedatum:
    dinsdag 18 juli 1876
    Gebeurtenis:
    Registratie
    Datum:
    1939
    bronakte:
    Ga naar akte
    Documenttype:
    Bevolkingsregister
    Erfgoedinstelling:
    Haags GemeentearchiefHaags Gemeentearchief
    Plaats instelling:
    Den Haag
    Collectiegebied:
    Zuid-Holland
    Archief:
    Bevolkingsregister Den Haag
    Pagina:
    329608
    Registratiedatum:
    1913
    Akteplaats:
    's-Gravenhage
  2. WieWasWie, via https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/10078...
    Bevolkingsregister met Willem Albert van Heulen
    Geregistreerde
    Willem Albert van Heulen
    Geboortedatum
    19-08-1872
    Geregistreerde
    Hillechiena Fenna Ebels
    Geboortedatum
    18-07-1876
    Gebeurtenis
    Registratie
    Documenttype
    Bevolkingsregister
    Erfgoedinstelling
    Haags Gemeentearchief
    Plaats instelling
    Den Haag
    Collectiegebied
    Zuid-Holland
    Archief
    0354-01.0486
    Registratiedatum
    1913
    Collectie
    Bevolkingsboekhouding
    Boek
    Bevolkingsregister Heugten - Heutsz
  3. Delpher, via http://www.delpher.nl/nl/kranten/view?qu...
    Burgerlijke Stand Huwelijk
    Het Nieuws van den Dag 4 december 1905

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 juni 1876 lag rond de 19,3 °C. De winddruk was 5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 60%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • In het jaar 1876: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 7 maart » Alexander Graham Bell ontvangt patent voor de telefoon.
    • 22 mei » Splitsing van het Apostolisch vicariaat Japan in de apostolische vicariaten Noord-Japan, Centraal-Japan en Zuid-Japan.
    • 1 augustus » Colorado wordt de 38e staat van de Verenigde Staten.
    • 2 augustus » Wild Bill Hickok, gunslinger uit het Wilde Westen, wordt tijdens het pokeren in de rug geschoten en sterft.
    • 1 november » Het Noordzeekanaal wordt officieel geopend door koning Willem III.
    • 4 november » Première van Symfonie nr. 1 (Brahms) van Johannes Brahms in Karlsruhe.
  • De temperatuur op 30 november 1905 lag tussen -4,3 °C en 0,1 °C en was gemiddeld -1,8 °C. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 20 februari » Slag bij Mukden, een beslissende, grote veldslag in de Russisch-Japanse Oorlog, in Mantsjoerije.
    • 24 februari » In Zwitserland wordt de Simplontunnel voltooid.
    • 16 mei » In Vriezenveen voltrekt zich een van de grootste branden uit de Nederlandse geschiedenis, die later het hele land wist te beroeren. In een paar uur tijd branden 228 huizen, twee kerken en het gemeentehuis aan de noordkant van Vriezenveen af. Er zijn geen persoonlijke ongelukken, maar er is wel heel veel leed. Circa 1600 inwoners zijn opeens dakloos. Drie dagen na de brand brengen koningin Wilhelmina en prins Hendrik een bezoek aan het zo getroffen dorp.
    • 26 september » De speciale relativiteitstheorie van Albert Einstein wordt gepubliceerd in het tijdschrift Annalen der Physik.
    • 21 november » Albert Einstein publiceert zijn massa-energierelatie E=mc² in de Annalen der Physik.
    • 3 december » Zoltán Halmay vestigt het allereerste officiële wereldrecord op de 100 meter vrije slag. In Wenen tikt de Hongaarse zwemmer aan in 1.05,8.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Ebels

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Ebels.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Ebels.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Ebels (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Schmidt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Marielle Schmidt, "Stamboom Schmidt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-schmidt/I537.php : benaderd 20 februari 2026), "Hillechiena Fenna Ebels (1876-????)".