Stamboom Schipperheijn » GERRIT CORNELIS COSTER (1862-1935)

Persoonlijke gegevens GERRIT CORNELIS COSTER 


Gezin van GERRIT CORNELIS COSTER

Hij is getrouwd met JOHANNA CATHARINA JOSEPHINE ten BOSCH.

huw.reg. 23, fol. 24 - huw.akte nr. 2164


huw.afk. 1 - 20 aug. 1893 te Amsterdam


huw.afk. 2 - 27 aug. 1893 te Amsterdam


bij huwelijk erkenning van 1 kind genaamd : Gerrit Cornelis ten Bosch, geb. 18 aug 1893


 


kinderen uit dit huwelijk:


1. Cornelis Gerrit, geb. 18 aug. 1896 en overleden 13 maart 1920 te Amsterdam


2. Johanna Wilhelmina Josephina, geb.20 juli 1895 A'dam, overleden 31 maart 1977 R'dam


3. Willem, geb. 24 mei 1897 en overleden 15 nov. 1898 te Amsterdam


4. Meindert, geb. 10 aug. 1899 en overleden 26 juli 1975 te Amsterdam


5. Josephine, geb. 19 jan. 1902 en overleden 15 jan. 1979 te Amsterdam


6. Catharina, geb. 18 mei 1904 en overleden 8 mei 1973 te Amsterdam


7. Willem, geb. 26 sept. 1906 en overleden 20 nov. 1966 te Amsterdam


8. Evert, geb. 12 sept. 1908 en overleden 18 okt. 1967 te Amsterdam


9. Ferdinand, geb. 28 juni 1912 en overleden 28 nov. 1912 te Amsterdam


10 Gesina, geb. 24 febr. 1916 te A'dam en overleden na 1974

Zij zijn getrouwd op 30 augustus 1893 te Amsterdam, Nederland, hij was toen 31 jaar oud.

akte im. 1873 - fam.search

Notities over GERRIT CORNELIS COSTER

Geboren:Binnengasthuis 34


Woonadres: Goudsbloemstraat 345, Amsterdam.


zie patienten dossier stadsarchief Amsterdam.


 


23 maart 1882 nat.militie lot nr. 174


vrijstelling - te klein.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot GERRIT CORNELIS COSTER?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk GERRIT CORNELIS COSTER

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van GERRIT CORNELIS COSTER

GERRIT COSTER
1838-< 1892

GERRIT CORNELIS COSTER
1862-1935

1893

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 27 augustus 1862 lag rond de 17,0 °C. De winddruk was 1.5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 61%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 14 maart 1861 tot 31 januari 1862 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Loudon met als eerste ministers Mr. J.P.P. baron Van Zuijlen van Nijevelt (conservatief-liberaal) en Mr. J. Loudon (liberaal).
    • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
    • In het jaar 1862: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 3 januari » Slag bij Cockpit Point in Prince William County, Virginia (Amerikaanse Burgeroorlog).
      • 1 juli » Huwelijk van prins Lodewijk van Hessen-Darmstadt en prinses Alice van het Verenigd Koninkrijk op het eiland Wight.
      • 1 juli » Stichting van de Russische Staatsbibliotheek in Moskou.
      • 9 augustus » Première van de opera Béatrice et Bénédict van Hector Berlioz in Baden-Baden.
      • 8 december » Met het Verdrag van Dappes vindt er een grenscorrectie plaats tussen Frankrijk en Zwitserland.
      • 13 december » De Geconfedereerde Staten winnen de Slag bij Fredericksburg in de Amerikaanse Burgeroorlog.
    • De temperatuur op 30 augustus 1893 lag rond de 15,3 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 96%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • In het jaar 1893: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 17 januari » Een 'veiligheidscomité' o.l.v. Sanford Dole pleegt een staatsgreep en zet koningin Lili'uokalani af: het eerste geval van VS-Amerikaans imperialisme.
      • 21 februari » In Argentinië wordt de Argentijnse voetbalbond ("Asociación del Fútbol Argentino") opgericht.
      • 11 augustus » De Amerikaan Arthur Augustus Zimmerman wordt in Chicago (Illinois) de eerste wereldkampioen wielrennen op de baan.
      • 29 augustus » Whitcomb Judson verkrijgt octrooi op de ritssluiting.
      • 19 september » De vrouwen in Nieuw-Zeeland krijgen stemrecht.
      • 16 december » Wereldpremière van Antonín Dvořáks symfonie Uit de Nieuwe Wereld
    • De temperatuur op 5 oktober 1935 lag tussen 8,2 °C en 15,6 °C en was gemiddeld 11,7 °C. Er was 4,4 uur zonneschijn (39%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
      • 2 januari » Bruno Hauptmann, die ervan verdacht wordt de tweejarige zoon van luchtvaartpionier Charles Lindbergh te hebben gekidnapt en vermoord, staat terecht. Later wordt hij schuldig bevonden en geëxecuteerd.
      • 8 januari » Arthur Cobb Hardy krijgt octrooi op de spectrofotometer.
      • 27 januari » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de zevende keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 3-0 te winnen van Argentinië.
      • 23 juli » Aan de Kreekweg in Rotterdam-Zuid wordt de eerste paal geslagen voor een nieuw voetbalstadion. Door de zachte winter kan Stadion Feijenoord al een jaar later in gebruik worden genomen, met de wedstrijd Feyenoord-Beerschot (5-2).
      • 15 september » In Duitsland worden de Neurenberger wetten ingevoerd door de nazi's.
      • 15 december » Max Euwe wordt wereldkampioen schaken.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam COSTER

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam COSTER.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over COSTER.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam COSTER (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Frank van Leeuwen, "Stamboom Schipperheijn", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-schipperheijn/I422.php : benaderd 5 januari 2026), "GERRIT CORNELIS COSTER (1862-1935)".