Stamboom Schepers uit Stein (Lb) » Bernardus Mulder (1892-1964)

Persoonlijke gegevens Bernardus Mulder 


Gezin van Bernardus Mulder

Hij is getrouwd met Johanna Maria Fries.

Zij zijn getrouwd op 31 juli 1914 te Delft, Zuid-Holland, Netherlands, hij was toen 21 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Bernardus Mulder?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Bernardus Mulder

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Bernardus Mulder

Bernardus Mulder
1892-1964

1914

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Bernardus Mulder



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:
    • Stamboom Palm, één auteur heeft bevestigd dat het om dezelfde persoon gaat

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 9 augustus 1892 lag rond de 20,8 °C. Er was 2 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 80%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • In het jaar 1892: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 28 januari » Oprichting van de Amsterdamsche Hockey & Bandy Club.
      • 15 maart » Verheffing van de rooms-katholieke apostolische prefectuur Denemarken tot het apostolisch vicariaat Denemarken.
      • 3 april » Het eerste sundae-ijsje wordt gedocumenteerd.
      • 14 mei » Oprichting van huidige Arnhemse voetbalclub Vitesse.
      • 7 juli » De Nederlander Janus Ooms wint als eerste niet-Britse roeier de Diamond Sculls in Henley, het officieuze wereldkampioenschap.
      • 31 oktober » Inwijding van de gerestaureerde slotkapel in Wittenberg.
    • De temperatuur op 31 juli 1914 lag tussen 12,4 °C en 21,3 °C en was gemiddeld 16,4 °C. Er was 5,2 uur zonneschijn (33%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
      • 14 februari » Verenigd Koninkrijk - De Britannic wordt ter water gelaten in Belfast.
      • 14 maart » Abdias do Nascimento, Braziliaans politicus († 2011)
      • 14 april » Mexicaanse Revolutie - voor het eerst in de geschiedenis wordt er een luchtbombardement uitgevoerd. Gustavo Salinas werpt enkele bommen op de Cañonero Guerero van generaal Huerta.
      • 30 juli » Mobilisatie Rusland
      • 12 augustus » Slag der Zilveren Helmen, in Halen. Voor de laatste keer in Europa vindt een cavaleriecharge plaats. Er vallen 140 Belgische en 160 Duitse soldaten. De Belgen winnen en verschansen zich te Diest.
      • 1 september » De laatste Amerikaanse trekduif, een duivin genaamd Martha, sterft in de Cincinnati Zoo. Daarmee is de soort uitgestorven.
    • De temperatuur op 25 maart 1964 lag tussen 5,7 °C en 10,2 °C en was gemiddeld 8,3 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
    • In het jaar 1964: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,0 miljoen inwoners.
      • 4 januari » In het tv-programma Zo is het toevallig ook nog eens een keer wordt het onderdeel Beeldreligie uitgezonden. Met bijbelteksten wordt de verslaafde beeldbuiskijker een spiegel voorgehouden.
      • 9 februari » Zeventig miljoen kijkers zien in de Ed Sullivan Show het eerste optreden van The Beatles op de Amerikaanse televisie.
      • 27 mei » Radio Sutch begint met uitzenden vanaf een fort in de Theemsmonding.
      • 19 juni » Oprichting van profvoetbalclub SC Cambuur.
      • 21 september » Malta wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.
      • 28 november » Lancering van Mariner 4, het eerste ruimtetuig dat langs Mars vliegt.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Mulder

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Mulder.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Mulder.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Mulder (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Huub Schepers, "Stamboom Schepers uit Stein (Lb)", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-schepers/I7474.php : benaderd 28 september 2026), "Bernardus Mulder (1892-1964)".