Stamboom Schepers uit Stein (Lb) » Anna Elisabetha Goossens (-1792)

Persoonlijke gegevens Anna Elisabetha Goossens 


Gezin van Anna Elisabetha Goossens

Zij is getrouwd met Reinerus Lemmens.

Zij zijn getrouwd op 8 november 1778 te Stein, Limburg, Netherlands.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Elisabetha Goossens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Elisabetha Goossens

Anna Elisabetha Goossens
-1792

1778

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Anna Elisabetha Goossens



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 8 november 1778 lag rond de 9,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid-westen. Typering van het weer: zeer betrokken. Bron: KNMI
    • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
    • In het jaar 1778: Bron: Wikipedia
      • 26 januari » Sydney wordt gesticht.
      • 6 februari » Na de Amerikaanse overwinning op de Britten bij de Slag bij Saratoga lukt het Benjamin Franklin een verbond te sluiten met Frankrijk.
      • 1 juni » Paus Pius VI creëert tien nieuwe kardinalen, onder wie de aartsbisschop van Mechelen Johann Heinrich von Frankenberg en de Franse grootaalmoezenier Lodewijk René Eduard de Rohan.
      • 26 augustus » Eerste beklimming van de berg Triglav.
      • 26 november » James Cook ontdekt Maui.
    • De temperatuur op 11 februari 1792 lag rond de 7,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuidwest ten westen. Typering van het weer: betrokken. Bron: KNMI
    • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
    • In het jaar 1792: Bron: Wikipedia
      • 25 april » De Marseillaise, het Franse volkslied wordt gecomponeerd.
      • 10 augustus » Bestorming van de Tuilerieën, de woning van koning Lodewijk XVI in Parijs wordt bestormd door een woedende menigte. Het zou resulteren in de bloedigste dag van de Franse Revolutie en was de opmaat voor de Septembermoorden.
      • 6 november » Tijdens de Eerste Coalitieoorlog vindt de Slag bij Jemappes plaats.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Goossens

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Goossens.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Goossens.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Goossens (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Huub Schepers, "Stamboom Schepers uit Stein (Lb)", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-schepers/I5686.php : benaderd 26 december 2025), "Anna Elisabetha Goossens (-1792)".