Stamboom Schepers uit Stein (Lb) » Nicolaas Hubertus Peters (1947-1948)

Persoonlijke gegevens Nicolaas Hubertus Peters 


Gezin van Nicolaas Hubertus Peters

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Nicolaas Hubertus Peters?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Nicolaas Hubertus Peters

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Nicolaas Hubertus Peters

Willem Peters
1865-1936

Nicolaas Hubertus Peters
1947-1948


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Nicolaas Hubertus Peters



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 6 december 1947 lag tussen 1,0 °C en 7,4 °C en was gemiddeld 4,1 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 5,4 uur zonneschijn (68%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
      • 19 februari » Vlag van Drenthe wordt aangenomen.
      • 21 maart » Encycliek Fulgens Radiatur van Paus Pius XII over Sint Benedictus.
      • 25 maart » Splitsing van Schotland in twee Rooms-katholieke kerkprovincies: het bestaande Aartsbisdom Saint Andrews en Edinburgh met vier bisdommen en het Aartsbisdom Glasgow met twee nieuwe bisdommen (het Bisdom Motherwell en het Bisdom Paisley).
      • 14 oktober » De Amerikaanse piloot Chuck Yeager doorbreekt in een Bell X-1 als eerste de geluidsbarrière.
      • 17 november » De transistor wordt uitgevonden door John Bardeen, Walter Brattain en William Shockley. Zij kregen hier in 1956 de Nobelprijs voor de Natuurkunde voor uitgereikt.
      • 20 november » Elizabeth II van het Verenigd Koninkrijk treedt in het huwelijk met Philip Mountbatten.
    • De temperatuur op 7 januari 1948 lag tussen 2,3 °C en 10,6 °C en was gemiddeld 8,2 °C. Er was 16,1 mm neerslag gedurende 8,6 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 4 september 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
    • In het jaar 1948: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,7 miljoen inwoners.
      • 17 maart » De Benelux-landen, Frankrijk en het Verenigd Koninkrijk tekenen de overeenkomst van Brussel, welke een voorloper is van de NAVO-overeenkomst.
      • 3 april » De Amerikaanse president Harry S. Truman tekent het Marshallplan.
      • 14 mei » David Ben-Gurion proclameert met de Israëlische onafhankelijkheidsverklaring de onafhankelijke Israëlische staat.
      • 26 juli » Het Luxemburgs voetbalelftal behaalt de grootste overwinning uit zijn geschiedenis door Afghanistan bij de Olympische Spelen met 6-0 te verslaan.
      • 4 september » Abdicatie van Wilhelmina en troonsaanvaarding van Juliana als Koningin der Nederlanden.
      • 14 september » Oprichting van Bolviaanse voetbalclub Club Destroyers.
    • De temperatuur op 10 januari 1948 lag tussen 1,9 °C en 7,2 °C en was gemiddeld 4,3 °C. Er was 7,7 mm neerslag gedurende 3,6 uur. Er was 0,7 uur zonneschijn (9%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 4 september 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
    • In het jaar 1948: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,7 miljoen inwoners.
      • 14 januari » Ans van Dijk wordt geëxecuteerd. Zij is de enige Nederlandse vrouw die dit na de Tweede Wereldoorlog overkomt.
      • 13 februari » Oprichting van de Duitse sportclub 1. FC Köln na een fusie van Kölner BC 01 en SpVgg Sülz 07.
      • 14 maart » Gregorio Honasan, Filipijns militair en politicus
      • 25 mei » Andrew Moyer verkrijgt octrooi op zijn methode voor de massaproductie van penicilline.
      • 16 juni » De Franse overheid richt de luchtvaartmaatschappij Air France op.
      • 4 november » T.S. Eliot wint de Nobelprijs voor de Literatuur.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Peters

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Peters.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Peters.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Peters (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Huub Schepers, "Stamboom Schepers uit Stein (Lb)", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-schepers/I5274.php : benaderd 5 oktober 2026), "Nicolaas Hubertus Peters (1947-1948)".