Stamboom Schepers uit Stein (Lb) » Maria Catharina Bergs (1876-1968)

Persoonlijke gegevens Maria Catharina Bergs 


Gezin van Maria Catharina Bergs

Zij is getrouwd met Hendrik Hubert Quadackers.

Zij zijn getrouwd op 25 juli 1898 te Meerssen, Limburg, Netherlands, zij was toen 22 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Catharina Bergs?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Catharina Bergs

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Catharina Bergs


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Maria Catharina Bergs



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 86%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
    • In het jaar 1876: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 31 januari » De regering van de Verenigde Staten dwingt alle indianen in reservaten te gaan wonen.
      • 7 maart » Alexander Graham Bell ontvangt patent voor de telefoon.
      • 10 maart » Eerste succesvolle telefoongesprek: Alexander Graham Bell spreekt "Mr. Watson, come here, I want to see you."
      • 1 augustus » Colorado wordt de 38e staat van de Verenigde Staten.
      • 1 november » Het Noordzeekanaal wordt officieel geopend door koning Willem III.
      • 17 november » De Slavische mars van de Russische componist Tsjaikovski gaat in première in Moskou tijdens een benefietconcert van het ICRC voor gewonde veteranen uit de Servisch-Turkse oorlog.
    • De temperatuur op 25 juli 1898 lag rond de 19,8 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 57%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1898: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 30 mei » Ontdekking van krypton door Morris Travers.
      • 22 juni » Spaans-Amerikaanse Oorlog: Amerikaanse mariniers landen op Cuba.
      • 7 september » Eedaflegging Koningin Wilhelmina
      • 25 oktober » Johanna ter Meulen en suikerraffinadeur Willem Spakler richten in Amsterdam de filantropische Woningmaatschappij Oud-Amsterdam NV op.
      • 10 december » In Parijs wordt een verdrag getekend waarmee officieel een einde komt aan de oorlog tussen Spanje en de Verenigde Staten.
      • 26 december » Ontdekking van radium, door Marie Curie.
    • De temperatuur op 18 januari 1968 lag tussen 4,9 °C en 7,5 °C en was gemiddeld 6,0 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 1,5 uur. Er was 2,7 uur zonneschijn (32%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • In het jaar 1968: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,7 miljoen inwoners.
      • 12 maart » Mauritius krijgt zelfbestuur maar blijft lid van het Gemenebest.
      • 16 maart » Amerikaanse troepen in Vietnam plegen een massamoord in Mỹ Lai.
      • 5 juni » Robert F. Kennedy wordt neergeschoten in het Ambassador Hotel in Los Angeles door Sirhan Sirhan. Hij overlijdt de volgende dag.
      • 10 juni » Gastland Italië wint het EK voetbal door Joegoslavië in de (replay van de) finale met 2-0 te verslaan.
      • 7 juli » Het attractiepark Legoland Billund in de gelijknamige Deense stad opent zijn deuren.
      • 18 oktober » Verheffing van het rooms-katholieke apostolisch vicariaat IJsland tot Bisdom Reykjavik. Benoeming van de Nederlander Hendrik Hubert Frehen tot bisschop.
    • De temperatuur op 22 januari 1968 lag tussen -2,2 °C en 3,4 °C en was gemiddeld 1,1 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • In het jaar 1968: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,7 miljoen inwoners.
      • 9 februari » De eerste Rotterdamse metrolijn en tevens kleinste ter wereld wordt geopend door prinses Beatrix samen met haar echtgenoot.
      • 12 maart » Mauritius krijgt zelfbestuur maar blijft lid van het Gemenebest.
      • 11 april » Mislukte moordaanslag op Duits studentenleider Rudi Dutschke in Berlijn.
      • 24 mei » De elektrische witkar van provo Luud Schimmelpennink maakt zijn eerste rit in Amsterdam.
      • 23 juni » Jozef Adamec scoort namens Tsjecho-Slowakije als eerste voetballer ooit een hattrick tegen Brazilië in een onderlinge oefeninterland in Bratislava.
      • 27 juni » Vier leden van de Boerenpartij (Evert Jan Harmsen, Johan van de Brake, Wouter van Harselaar en Hubert Kronenburg) splitsen zich af en gaan in de Nederlandse Tweede Kamer verder als de Groep Harmsen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Bergs

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bergs.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bergs.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bergs (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Huub Schepers, "Stamboom Schepers uit Stein (Lb)", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-schepers/I4746.php : benaderd 28 september 2026), "Maria Catharina Bergs (1876-1968)".