Stamboom Schepers uit Stein (Lb) » Joannes Mathias op den Camp (1917-1962)

Persoonlijke gegevens Joannes Mathias op den Camp 


Gezin van Joannes Mathias op den Camp

Hij is getrouwd met Anna Hubertina Luijten.

Zij zijn getrouwd op 18 oktober 1940, hij was toen 23 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joannes Mathias op den Camp?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Joannes Mathias op den Camp

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Joannes Mathias op den Camp

Joannes Mathias op den Camp
1917-1962

1940

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Joannes Mathias op den Camp



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 27 maart 1917 lag tussen -2,5 °C en 5,8 °C en was gemiddeld 2,3 °C. Er was 8,6 uur zonneschijn (68%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
      • 25 januari » De Maagdeneilanden (Deens-West-Indië) worden voor 25 miljoen dollar aan de Verenigde Staten verkocht.
      • 12 februari » In Toluca wordt de Mexicaanse voetbalclub Deportivo Toluca FC opgericht.
      • 26 februari » In Utrecht wordt de eerste Jaarbeurs gehouden.
      • 10 november » De Derde Slag om Ieper gestreden tijdens de Eerste Wereldoorlog.
      • 9 december » De Turken worden door de Britten verslagen. Jeruzalem wordt bevrijd.
      • 15 december » Matrozen van de Z 8 organiseren uit ontevredenheid over de slechte kwaliteit van het brood een eigen voedselactie. Hierbij wordt bij de aanleverende bakkerij het bedorven brood onder druk omgeruild.
    • De temperatuur op 28 maart 1917 lag tussen -3,8 °C en 5,6 °C en was gemiddeld 1,1 °C. Er was 7,9 uur zonneschijn (62%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
      • 17 januari » De Verenigde Staten kopen de Maagdeneilanden van Denemarken voor $25 miljoen.
      • 8 maart » De VS grijpen in op Cuba als steun aan president Mario Garcia Menocal tegen opstandelingen van de liberale partij
      • 16 april » Vladimir Lenin keert terug naar Sint-Petersburg na jaren ballingschap.
      • 7 juni » Nieuw-Zeelandse troepen vallen de beruchte "Messines Ridge" bij de Belgische plaats Wijtschate aan; de aanval duurt tot de 17de.
      • 14 september » Na de revolutie in februari van 1917 wordt de republiek in Rusland uitgeroepen.
      • 6 december » Bij de grootste niet-nucleaire explosie in de geschiedenis komen in Halifax meer dan 1900 mensen om.
    • De temperatuur op 18 oktober 1940 lag tussen 12,3 °C en 17,6 °C en was gemiddeld 13,5 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
      • 13 maart » De Sovjet-Unie en Finland besluiten tot een staakt-het-vuren en beëindigen daarmee de Winteroorlog.
      • 21 april » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub AC Cesena.
      • 13 mei » Winston Churchill houdt zijn "Bloed, zwoegen, tranen en zweet" speech in het Engelse Lagerhuis.
      • 15 mei » Tweede Wereldoorlog: Duitse inval in Noord-Frankrijk.
      • 10 juli » Begin van de slag om Engeland.
      • 6 oktober » De Duitse Jodenvervolging in Nederland begint met de ariërverklaringen van ambtenaren.
    • De temperatuur op 15 januari 1962 lag tussen 0,6 °C en 5,2 °C en was gemiddeld 2,3 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 4,8 uur zonneschijn (58%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1962: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,7 miljoen inwoners.
      • 10 februari » Een spionnenruil vindt plaats tussen de Russische spion Rudolf Abel en de door de Russen neergehaalde Gary Powers.
      • 18 maart » Frankrijk en Algerije tekenen een overeenkomst die het einde van de Algerijnse Oorlog inluidt.
      • 10 april » Voor het eerst zijn de Flintstones op de Nederlandse tv te zien.
      • 1 juni » Israël maakt bekend dat Adolf Eichmann een dag eerder is geëxecuteerd, door middel van ophanging en dat zijn stoffelijk overschot is gecremeerd en is uitgestrooid over de Middellandse Zee.
      • 1 juli » Onafhankelijkheid van Rwanda en Burundi.
      • 25 oktober » Europa's eerste waterdrukkernreactor gaat in bedrijf, in Mol in België.
    • De temperatuur op 18 januari 1962 lag tussen 2,7 °C en 8,7 °C en was gemiddeld 6,1 °C. Er was 4,2 uur zonneschijn (50%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1962: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,7 miljoen inwoners.
      • 18 maart » Frankrijk en Algerije tekenen een overeenkomst die het einde van de Algerijnse Oorlog inluidt.
      • 22 maart » Benoeming van Gerardus de Vet tot bisschop van Breda in Nederland.
      • 1 juni » Israël maakt bekend dat Adolf Eichmann een dag eerder is geëxecuteerd, door middel van ophanging en dat zijn stoffelijk overschot is gecremeerd en is uitgestrooid over de Middellandse Zee.
      • 12 september » President John F. Kennedy verklaart dat de VS voor het eind van het decennium een mens naar de maan en weer terug zullen brengen.
      • 28 oktober » Einde van de Cubaanse Rakettencrisis.
      • 31 oktober » Goedkeuring door de Belgische Kamer van Volksvertegenwoordigers van het wetsontwerp omtrent de taalgrens.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Op den Camp


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Huub Schepers, "Stamboom Schepers uit Stein (Lb)", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-schepers/I313.php : benaderd 28 september 2026), "Joannes Mathias op den Camp (1917-1962)".